Skocz do zawartości
Forum

Majoweczki 2014


Gość izzi098

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , tydzien temu zrobilam 2 testy ciazowe kazdy jak najbardziej pozytywny. Prawdopodobny termin porodu to 20 maja .
Jak narazie jestem w 5 tyg ciazy i strasznie dokucza mi sennosc , lekkie bole brzucha i nudnosci.
Mam nadzieje ze dolacza tutaj inne osoby z maja .

Odnośnik do komentarza

powiedzcie jak przechodzicie te objawy ciazy? bo ja na poczatku mialam bole podbrzusza te podobne do boli miesiaczkowych ,oczywiscie bole piersi ktore mi dokuczaja do teraz i naciaganie na wymioty ktore rowniez mam w tej chwili..jednak brzuch mnie przestal bolec czasami czuje klucia i lekkie bolesci ktore nie sprawiaja mi problemu.. mysle ze jestem pomiedzy 5 a 6 tyg . Martwie sie ze skoro bolesci ustaly jest cos nie tak z dzieckiem... mam rowniez problemy z jedzeniem przez to ze caly czas mnie "naciaga" na wiekszosc jedzenia nie umiem spojrzec ...draznia mnie zapachy nawet moich ulubionych perfum czy potraw . jedyne co umiem przelknac to woda , owoce , i suchy chleb znacie jakies sposoby na to ? Czy lepiej udac sie do lekarza..

Odnośnik do komentarza
Gość natalianna

Ja jestem w 8 tygodniu, termin porodu 15.05, a z usg 3 dni wcześniej- bo dzidziuś ma już prawie 17 mm (CRL). To nasza pierwsza i prawie rok wyczekiwana dzidzia, jestem najszczęśliwsza na świecie! Nudności prawie nie mam chociaż jedzenie mi nie smakuje, więc jem malutkie ale częste porcje i tylko to na co mam ochotę. Nie wymiotuję. Podobno dużą rolę w tych początkowych dolegliwościach robi sama psychika-częściej nasilone dolegliwości u zestresowanych i histerycznych kobiet- trzeba się odstresować no i brać witaminy( kobiety które przed ciążą zażywały preparaty multiwitaminowe lepiej znoszą początek ciąży, mają rzadziej nudności) Pozdrawiam wszystkie majowe mamy!

Odnośnik do komentarza

~Misi mam to samo ... Nie martw sie wszystko bedzie ok.

Wlasnie wieczorem wrocilam z badan USG w czwartek zaczynam 7 tydzien ciazy.
Moje malenstwo ma juz zdrowe bijace serduszko .Lekarz zapewnil ze jest wszystko ok i dal mi leki na mdlosci jak narazie pomagaja oby tak dalej :).
moj termin porodu waha sie pomiedzy 19 a 22 Maja.

Odnośnik do komentarza

Hej,
Mnie strasznie przeszkadza zmęczenie i obolałe piersi.. poza tym jem chyba, aż za dużo.. I powoli przeszkadzają mi mocne zapachy..
Powiedzcie mi jak wyglądała wasza 1 wizyta u lekarza.. ja byłam dzisiaj i trochę zwątpiłam.. może za dużo oczekiwałam. W sumie to dał mi skierowanie na podstawowe badania nawet na toksoplazmozę musiałam się sama upomnieć i.. tyle. Mam przyjść za miesiąc z wynikami, nawet usg na razie mi nie robi...

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich serdecznie :) miło dołączyć do grona

Termin rozwiązania mam na 18. maja :) byłam juz na USG i słyszałam bijące serduszko mojego Bebe - to moja pierwsza ciąża i choć planowana to nas zaskoczyła bo po miesiącu starań :) juz zaszłam. USG robiłam na drugiej wizycie u gin. wczoraj - za 3 tyg. mam następną wizytę i wtedy będę robić pierwsze badania - to mnie trochę zaskoczyło bo myślałam, ze od razu zrobią mi krew i morfologie ale w sumie czuje się bardzo dobrze i sie nie upierałam.

Pozdrawiam serdecznie

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3flw19e09ml7q.png

Odnośnik do komentarza

~Agulla - czyli rodzisz dzien przedemna :) jezeli oczywiscie nic sie nie zmieni. mi sie termin juz zmienil trzy razy po raz pierwszy z moich obliczen byl 22 maj , pierwsza wizyta 20 maj inny doktor natomiast powiedzial 19 maj.
Tak samo jak i ty mam wizyte i badania za 3 tyg .

Odnośnik do komentarza

Izzii098 no to super jak to fajnie znaleść drugą osobę w niemalże identycznej sytuacji :) napisz jak sie czujesz. Ja w tym tygodniu czuje sie swietnie, miałam mdłości cały zeszły tydzień i trochę się namęczyłam ale po cichu liczę na to, że to może koniec moich mdłości ;) Muszę tylko często i mało jeść i generalnie wszystko gra. Napisz czy robiłaś juz jakieś badania poza USG oczywiście.

Pozdrawiam serdecznie wszystkie obecne i przyszłe mamy :)

Pa. Coś sie cicho zrobiło

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3flw19e09ml7q.png

Odnośnik do komentarza

To jestem kolejna na 17-19 maja:) dzis juz wiadomo ,ze dzidzia jest zywa i na usg widzialam malego robaczka, chociaz lekarz powiedzial ze ma juz 9mm wiec nie jest taki malutki jak na swoj wiek:)mam skierowanie na wszytskie badania i za 2 tygodnie mam sie stawic z wynikami, wtedy lekarz zalozy karte ciazy.
P.s tak sobie mysle,ze nie bedziemy musialy dlugo czekac na pierwszy Dzien Matki:)

Odnośnik do komentarza

Witaj Agulla nie jeszcze nie robilam badan bede miala na nastepny tydzien badanie krwi . Ja sie okropnie czuje...
Wszystkie zapachy mi dokuczaja i mam straszne nudnosci zwlaszcza gdy "zapomne" o jedzeniu .
Czasami z wykonczenia placze bo te zle samopoczucie mnie wykancza niby to normalne a jednak gdy sie nie mialo tego nigdy wczesniej teraz sie cierpi podwojnie..Mam wielka nadzieje ze to wkrotce minie slyszalam o przypadkach ktore mialy nudnosci do konca ciazy ...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-67958.png
mój suwaczek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...