Skocz do zawartości
Forum

Wpadka


Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczyny:)
zaliczyliśmy z mężem wpadkę
nawet się cieszymy bo chcieliśmy mieć drugie dziecko tylko że trochę później, no ale tak wyszło- cykl miałąm jakiś krótszy...
ale problem jest w tym że nie łykałam kwasu foliowego, czasem tylko jak pamietałam, i teraz mam obawy o zdrowie dziecka
bo wiem że powinno się go przyjmować jeszcze przed zajściem w ciąże, tak zrobiłąm przy pierwszej (planowanej)
a teraz włąściwie miesiąc temu odstawiłąm malucha od piersi już tak ostatecznie bo już od dłuższego czasu tylko tak ciumkał a pokarmu miałąm juz nie wiele (sta też pewnie ten krótszy cykl) no i jeszcze mi tak w nawyk branie kwasu foliwowego nie weszło:(
biore go dopiero od trzech dni...

Odnośnik do komentarza

W moim przypadku przez miesiąc prawie też nie wiedziałam, ze jestem w ciąży i dopiero potem dowiedziałam się od ginekologa, ze trzeba w ogóle łykac kwas foliowy. Więc zaczęłam go brać dosyc późno - nie wspomnę, że na pewno nie przed zajściem w ciążę. Nie było żadnych problemów ani w czasie ciąży, ani w czasie porodu, więc myslę, że późniejsze branie kwasu foliowego nie powinno przynieśc jakichś złych skutków. nie martw się na zapas, a zawsze możesz zapytac swojego ginekologa, żeby się uspokoić :-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/113th86.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/94iwl9o.png

Odnośnik do komentarza

tak byłam już u lekarza, poweidziałam o swoich obawach
i zalecił femibion natal 1 że tam są dodatkowe foliany oprócz kwasu foliowego więc teraz biorę ten suplement.
nam mam nadzieję że rzeczywiście coś tam w organiźmie było (mimo karmienia) i że przed ten czas co nie miałam pojęcia o ciąży dziecku nie zabrakło i będzie zdrowe...

Odnośnik do komentarza

natka-n
tak byłam już u lekarza, poweidziałam o swoich obawach
i zalecił femibion natal 1 że tam są dodatkowe foliany oprócz kwasu foliowego więc teraz biorę ten suplement.
nam mam nadzieję że rzeczywiście coś tam w organiźmie było (mimo karmienia) i że przed ten czas co nie miałam pojęcia o ciąży dziecku nie zabrakło i będzie zdrowe...

nie martw się na zapas:) ja karmiłam prawie do 8 miesiaca ciąży:) biegałam za dzieckiem, co chwile kucałam, pracowałam, wstawałam w nocy, usypiałam dziecko na rękach itd i bardzo się bałam, że moje drugie dziecko będzie albo niezdrowe albo nerwowe, a tu jest jeszcze spokojniejsza niż starsza córka:) także nie martw się na zapas!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...