Skocz do zawartości
Forum

Która z was wybiera się na konferencję w Poznaniu?


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie dla przyszłych i młodych mam z cyklu Akademia MamaPyta pl.

Termin: 21 marca 2013, Stary Browar, Słodownia +2, ul. Półwiejska 42, Poznań
Czas trwania: 12:00 - 15:30

Podczas konferencji poruszymy takie tematy jak:

- ABC ciąża i poród (jak przygotować się do porodu, prawa pacjentki, plan porodu, jaką osobę towarzyszącą wybrać itp.)
- Krew pępowinowa – cenne źródło komórek macierzystych
- Mleko matki jest najlepsze – czyli o karmieniu noworodków i niemowląt (problemy z laktacją, pozycje do karmienia piersią, karmienie piersią, a alergie, mleko matki – naturalna szczepionka, metody przechowywania mleka, karmienie sztuczne – mleko modyfikowane)
- Odżywianie podczas ciąży i w czasie karmienia piersią, woda w diecie karmiącej mamy
- Przywracanie formy od pierwszych dni po porodzie – czy to możliwe i co ma do tego dno miednicy?
- Standard okołoporodowy – nowe prawa przyszłych mam
- Suplementy w ciąży – pomoc dla mamy i dziecka

W przerwie konferencji zaplanowaliśmy:

- pokaz wiązania chust
- pokaz masażu Shantala niemowląt
- bra-fitting, czyli jaki ja właściwie mam rozmiar? – warsztat dopasowania staników
- porady dietetyka
- pokaz niemedycznych technik mogących ułatwić poród z zastosowaniem między innymi piłki, szala rebozo

Wstęp na konferencję jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie www mamapyta pl.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...