Skocz do zawartości
Forum

Pielęgnacja niemowlaka przez tatę


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny mężczyźni tu rzadziej zaglądają, więc pytam was, jak to jest w waszych domach z pielęgnacją dziecka przez waszych meżów/partnerów? Ja mam koleżankę, że jej mąż zajmie się dzieckiem ale już dokładne przemycie narządów płciowy małej wychodzi mu z wielkim trudem. Czy wy też spotkałyście się z czymś takim?

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

Ulla
Dziewczyny mężczyźni tu rzadziej zaglądają, więc pytam was, jak to jest w waszych domach z pielęgnacją dziecka przez waszych meżów/partnerów? Ja mam koleżankę, że jej mąż zajmie się dzieckiem ale już dokładne przemycie narządów płciowy małej wychodzi mu z wielkim trudem. Czy wy też spotkałyście się z czymś takim?

ale ze sie boi,wstydzi...czy co?

Odnośnik do komentarza

Helena
Ulla
Dziewczyny mężczyźni tu rzadziej zaglądają, więc pytam was, jak to jest w waszych domach z pielęgnacją dziecka przez waszych meżów/partnerów? Ja mam koleżankę, że jej mąż zajmie się dzieckiem ale już dokładne przemycie narządów płciowy małej wychodzi mu z wielkim trudem. Czy wy też spotkałyście się z czymś takim?

ale ze sie boi,wstydzi...czy co?

chyba się wstydzi...

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

Ulla
Dziewczyny mężczyźni tu rzadziej zaglądają, więc pytam was, jak to jest w waszych domach z pielęgnacją dziecka przez waszych meżów/partnerów? Ja mam koleżankę, że jej mąż zajmie się dzieckiem ale już dokładne przemycie narządów płciowy małej wychodzi mu z wielkim trudem. Czy wy też spotkałyście się z czymś takim?

U mnie maz chłopców bez problemu kapał i wszystkie zabiegi pielęgnacyjne robił za to przy córce nie ,wstydził się zanim ją pierwszy raz przebrał to miała ok 3m-ce a o kąpaniu nie ma mowy,ubierze ją ,powyciera ją po kąpaniu ale widać taki dystans przy tych czynnościach nie jest to takie na luzie jak przy chłopcach.

Odnośnik do komentarza

Ulla
Helena
Ulla
Dziewczyny mężczyźni tu rzadziej zaglądają, więc pytam was, jak to jest w waszych domach z pielęgnacją dziecka przez waszych meżów/partnerów? Ja mam koleżankę, że jej mąż zajmie się dzieckiem ale już dokładne przemycie narządów płciowy małej wychodzi mu z wielkim trudem. Czy wy też spotkałyście się z czymś takim?

ale ze sie boi,wstydzi...czy co?

chyba się wstydzi...
acha:wink:
no tak do konca nie wiedzialam,o co chodzi-teraz juz wiem,wiec moge odpowiedziec na pytanie:wink:

moj maz,wzasadzie nie ma problemow z umyciem i dziewczynki i chlopczyka
ale...jest ale:lol:
jak jestem obok,to woli zajac sie chlopczyskiem:D
no ale tu musze napisac,ze jak nam sie cora urodzila,to maz myl ja napoczatku,bo to ja sie balam:sofunny:

Odnośnik do komentarza

dokładnie nam Mamom przychodzi to naturalnie :) Chociaż mój mąż nie ma z Ty żadnego problemu. Zależy to tez od nas troszkę :) jak przygotujemy męża/partnera do przyjścia dziecka na świat. Czy będziemy go dopuszczać do pielęgnacji i do innych czynności związanych z dzieckiem.

http://s10.suwaczek.com/201106123538.png
Zapraszam was plac zabaw sezon jest krótki a dziecko musi się wyszaleć w ogrodzie, strona koleżanki - Blog florystyczny oraz śmieszne

Odnośnik do komentarza

ewelina123
dokładnie nam Mamom przychodzi to naturalnie :) Chociaż mój mąż nie ma z Ty żadnego problemu. Zależy to tez od nas troszkę :) jak przygotujemy męża/partnera do przyjścia dziecka na świat. Czy będziemy go dopuszczać do pielęgnacji i do innych czynności związanych z dzieckiem.

No nie koniecznie to ma wpływ np córka jest naszym trzecim dzieckiem więc przygotowanie do przyjścia dziecka ma też płeć nie była z zaskoczenia bo już w 20tyg wiedzieliśmy że córka,jeśli chodzi o pielęgnacje to nawet sama aranżowałam aby to on zrobił ale jego jakś krępacja przed pielęgnacją córki była silniejsza musiał do tego dojrzeć aby sam w końcu zajął się córką.

Odnośnik do komentarza

U nas było tak, że na początku kąpaliśmy zawsze razem, żeby się pewniej czuć :)
Potem już na zmiany, zależnie kto akurat był w danym momencie wolny.
A teraz już od dobrego roku kąpiele to działka M.
Nigdy z tym problemu nie miał, ale córy nie mamy, więc nie wiem jakby to wtedy wyglądało. Chociaż nie wydaje mi się, żeby M. się wstydził, w końcu to dzieciątko jest...

Odnośnik do komentarza

Ulla
no właśnie jakoś faceci jak się na coś zafisują to już trudno ich przekonać...a slyszałyscie o czymś takim, że w stanach faceci nie mogą pielęgnować córek....???? coś mi się obiło o uszy ale nie wiem czy to prawda

Pierwsze słyszę.
Dla mnie to brzmi idiotycznie. Przyznam, że gdybym była mężczyzną, to przykro by mi się zrobiło słysząc coś takiego. To tak jakby każdego ojca podejrzewało się o skłonności pedofilskie i kazirodcze...

Odnośnik do komentarza

Ulla, też słyszałam, że są w stany, w których pielęgnacja córek przez ojców jest zakazana, jest na to paragraf i można trafić do więzienia chyba nawet.

Mój mąż trochę na początku się krygował, ale wynikało to chyba z tego, że jednak u dziewczynki się inaczej pielęgnuje narządy niż u chłopców i nie wiedział jak zrobić, żeby było dobrze, a chciał zrobić jak najlepiej ::): Teraz nie ma problemów, ale wiem, że nadejdzie po prostu taki moment, że może nawet Ula nie będzie chciała, żeby tatuś był przy kąpieli. Na razie jednak oboje świetnie się bawią przy kąpieli, a ja im czasem towarzyszę ::):

Ula 23.02.2011
Krzyś 25.02.2014

Odnośnik do komentarza

Ulla
...a slyszałyscie o czymś takim, że w stanach faceci nie mogą pielęgnować córek....???? coś mi się obiło o uszy ale nie wiem czy to prawda

Nie wiem, nie słyszałam. Ciekawe co w takim przypadku ma zrobić facet, którego opuściła żona, albo zeszła przy porodzie? Zatrudnić opiekunki na 3 zmiany 7 dni w tygodniu? Ale z drugiej strony w niektórych stanach są doprawdy kuriozalne przepisy, więc następne dziwactwo nie zdziwiłoby mnie :wink:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...