Skocz do zawartości
Forum

Calma Medela butelka


Rekomendowane odpowiedzi

Ja używałam tej butelki (b. krótko bo karmię piersią) i się nie sprawdziła, bo mała nie umiała z niej pić - chciałam dawać odciągnięte mleko. Ale w zamyśle jest dobra ponieważ imituje k. piersią i można ją zamiennie stosować z karmieniem i dziecko nie przyzwyczaja się do "łatwego" ssania ze zwykłej butelki. U mnie wszystkie położne ją polecały. Tylko Lila nie załapała o co z nią chodzi choć z piersią nie miała kłopotu. Ale ona jest ogólnie bezbutelkowa i bezsmoczkowa - do tej pory.

Ula, czemu przesada? Przecież to ma swoje zastosowanie, uważam że to super pomysł jeśli dziecko z tego je to potem nie ma problemu (a kilka moich koleżanek zgłaszało takie) z przestawieniem się na pierś inaczej, niz gdy dziecko jadło ze zwykłej butelki (a takie dają w szpitalu). W szpitalu dzieci dokarmiali, a potem dziecko ignorowalo pierś. A po takiej butelce łatwiej wrócić do kp.

Odnośnik do komentarza

Może to bardziej zależy od dziecka Ja jak dokarmiałam to miał butelkę z Canpol babies
i nie miał problemu a teraz zastanawiałam się nad inną firmą ale o Calma Medela jeszcze nie słyszałam ba nawet się nie spotkałam w sklepach ... Ale i tak mam nadzieję że teraz też będę karmić piersią ale bez dokarmiania też się nie obejdzie ...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza

cytrynkowa
Młoda nie umiała jej złapać mimo karmienia persią, szybciej złapała zwykłą butle.

No właśnie trudność picia to jest główny problem tej butelki. Ale to właśnie takie jest założenie, że będzie ciężej pić niż ze zwykłej bo dziecko ma się wysilić przy piciu aby symulować kp. W zwykłej butelce wysiłek wynosi zero. Tylko nie wiem czy nie przesadzili i nie trzeba się za bardzo wysilić bo dzieci nie dają rady. Nawet dzieci cyckowe, przyzwyczajone do mocnego ssania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...