Skocz do zawartości
Forum

coraz mnniej mleka


Rekomendowane odpowiedzi

hej wszystkie mamy
mój maluszek ma już 3 miesiące ma na imię Szymek. karmie piersią przez cały czas.niestety wczoraj się trochę podłamałam. w ciągu ostatnich 3 dni, mam coraz mniej pokarmu np, wczoraj kiedy usypiałam Szymusia moja pierś była pusta, widziałam ze się denerwował nie miał sie czym najeśc na noc. nigdy nie mialam takiego problemu. Szymek uwielbia pierś, czuje sie przy niej tak szczesliwy. piszę bo czułam się fatalnie, płakałam długo w nocy, probowałam dac mleka z butelki ale nie chciał(chyba nie lubi) pomóżcie co mam robic gdy znowu mi zabraknie pokarmu?w ciągu dnia myśle ze mam troche pokarmu , może juz na noc zaczyna brakowac.. czy dać mu z butelki?kocham moment karmienia go piersią , cudowne przezycie, nie chciałabym tego zmienic:-(( :36_2_21::36_2_21:

i jeszcze jedno mój Szymuś ma z tyłu z jednej strony bardziej spłaszczoną glówkę, druga strona wygląda lepiej, czy powinnam się niepokoić? napiszcie proszę, może ktos ma podobne doświadczenia.

Odnośnik do komentarza

Witam EWEL:)

Wygląda na to że przechodzisz tak zwany kryzys laktacyjny
Kryzys laktacyjny, Porady > Kryzys laktacyjny

Poczytaj sobie o tym i nie martw się za bardzo - będzie dobrze, a laktacja się unormuje. U mnie młody też w dzień tak ciągnął cyca że wieczorem cyce były już prawie puste, tak od 17 to już praktycznie non stop wisiał. Śmiałam się że najada się na noc, żeby dobrze spać. Zabawialiśmy go z mężem na zmianę żeby choć trochę poczekał aż się mleczko wyprodukuje;-)

http://www.suwaczek.pl/cache/b8f8fc4211.png
http://s2.pierwszezabki.pl/034/0343869c0.png?7367

Odnośnik do komentarza

ewel
hej wszystkie mamy
mój maluszek ma już 3 miesiące ma na imię Szymek. karmie piersią przez cały czas.niestety wczoraj się trochę podłamałam. w ciągu ostatnich 3 dni, mam coraz mniej pokarmu np, wczoraj kiedy usypiałam Szymusia moja pierś była pusta, widziałam ze się denerwował nie miał sie czym najeśc na noc. nigdy nie mialam takiego problemu. Szymek uwielbia pierś, czuje sie przy niej tak szczesliwy. piszę bo czułam się fatalnie, płakałam długo w nocy, probowałam dac mleka z butelki ale nie chciał(chyba nie lubi) pomóżcie co mam robic gdy znowu mi zabraknie pokarmu?w ciągu dnia myśle ze mam troche pokarmu , może juz na noc zaczyna brakowac.. czy dać mu z butelki?kocham moment karmienia go piersią , cudowne przezycie, nie chciałabym tego zmienic:-(( :36_2_21::36_2_21:

i jeszcze jedno mój Szymuś ma z tyłu z jednej strony bardziej spłaszczoną glówkę, druga strona wygląda lepiej, czy powinnam się niepokoić? napiszcie proszę, może ktos ma podobne doświadczenia.

Mojemu nie wystarczało moje mleko więc dokarmialiśmy z butli sztucznym, poza tym piłam herbatkę na laktację, oprócz tego co co robisz w ciągu dnia - np sprzątanie itp ma wpływ na ilość mleka, im więcej coś robisz tym mniej mleka, i częściej przystawiałam małego do cyca.

A co do główki to kładź małego raz na jednym a raz na drugim boczku.

Odnośnik do komentarza

ja rowniez na brak mleczka pilam herbatki i mleczka mialam az za duzo hehe jezeli chcesz dokarmiac butelka to radze kupic (moze juz masz) butelke z silikonowym smoczusiem ksztaltem przypominajaca piers ja w ten sposob oduczylam corke cyca:)
a jezeli chodzi o glowke to rowniez polecam kasc synka raz na jednym boku a raz na drugim.
pozdrawiam i powodzenia zycze :*

Odnośnik do komentarza

Witam wszytskie mamusie.
chcialam napisac iż bylam u pediatry,w związku z tą główką .Mój Szymek ma 3,5 miesiąca i pani doktor powiedziala ze za pozno przyszlismy. ze mogliśmy dwa miesiące wczesniej, mowila ze teraz to on na boczku nie bedzie chcial lezec. jestem troche zdołowana po tej wizycie. a i jeszcze jedno , mówila ze jak nie starczy mi pokarmu to mam juz mu dawc zupki. bo inne mleka jeszcze bardziej uczulą. czy to mozliwe zeby prawie 4 miesięczne dziecko jadło juz zupki.? dla mnie to troche dziwne. napiszcie co o tym sądzicie? i czy rzeczywiście za pozno juz na tą główke?od tej wizyty ciągle się martwię. pani doktor nie nastawila mnie optymistycznie wręcz nas wystraszyla:-((

Odnośnik do komentarza

mojej corce zupki dawalam przed 4 mies a dokladnie jak miala 3.5 i nic sie nie stalo :) jadla bardzo jej smakowalo nawet szpinak zjadla:) sa zupki od 4 mies jak dasz troszke wczesniej wydaje mi sie ze nic sie nie stanie dawaj w malych ilosciach i nie za czesto zeby brzuszek przyzwyczaic :) a co do glowki Szymusia to moze jak zasnie juz na noc to mozesz polozyc go na ten bok na ktorym nie lezy o ile ma twardy sen i sie zbyt mocno nie wierci takie jest moje zdanie moze to cos pomoze pozdrawiam i wiecej optymizmu :*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...