Skocz do zawartości
Forum

spotkanie dla przyszłych mam w Białymstoku!


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym polecić każdej przyszłej mamie spotkanie z cyklu „Diagnostyka dla Twojej ciąży”. Obecnie jestem mamą 8miesięcznej Julki. Jeszcze w ciąży z Julą uczestniczyłam w takim spotkaniu we Wrocławiu. Całkowicie bezpłatnie wzięłam udział w ciekawej imprezie, w trakcie której znani w moim mieście specjaliści – lekarze ginekolodzy, opowiadali o zagrożeniach w czasie ciąży. Uspokajali wszelkie lęki i obawy i dawali cenne wskazówki, odpowiadając na pytania kobiet z sali. Później była fajna część rozrywkowa, w trakcie której były m.in. ciekawe pokazy pań położnych i wiele innych. Można było też wygrać nagrody, które losowano wśród wszystkich obecnych. Dostałam (zresztą każdy dostał) gwarantowany fajny upominek oraz ciekawą gazetę do poczytania. Chciałabym Wam bardzo polecić takie spotkanie, z tego, jak śledzę stronę akcji i facebook, to odbędzie się ono 27 maja w Białymstoku.
Jeśli macie jakieś pytania, to śmiało kierujcie je do mnie ;) Wreszcie w Białymstoku zaczyna się dziać coś ciekawego ;)

Pozdrawiam Was cieplutko
Magda

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...