Skocz do zawartości
Forum

Buciki dla niemowląt


Rekomendowane odpowiedzi

Wybór bucików dla małego dziecka nie jest prosty. Na rynku znajduje się mnóstwo różnych butów, zachwalanych przez producentów, które jednak nie zawsze okazują się dobre dla małych stópek. Większość z nich to buty ciężkie, zbyt sztywne i niezapewniające fizjologicznych warunków dla pracy stopy. Więcej w artykule Buciki dla niemowląt.

Odnośnik do komentarza

To prawda, ciężko kupić naprawdę dobre buty dla małego dziecka - przynajmniej na śląsku...
Osobiście zawsze ceniłam buty Ecco, ale bardzo się zawiodłam jeśli chodzi o ofertę dla dzieci - we wszystkich modelach jakie ostatnio oglądaliśmy podeszwy były masywne i ciężko się zginały, a to chyba podstawa.
Przerabialiśmy też Bartki - nie są złe, ale po miesiącu intensywnego chodzenia/biegania/skakania zaczęły tracić kształt - rozlazły się i powyginały.
Ostatnio widziałam reklamę w Dziecko zakupy i my reklamę butów Bobux pod hasłem zdrowa stopa, macie doświadczenie z tą marką, ktoś używał?

Odnośnik do komentarza

martakania75
To prawda, ciężko kupić naprawdę dobre buty dla małego dziecka - przynajmniej na śląsku...
Osobiście zawsze ceniłam buty Ecco, ale bardzo się zawiodłam jeśli chodzi o ofertę dla dzieci - we wszystkich modelach jakie ostatnio oglądaliśmy podeszwy były masywne i ciężko się zginały, a to chyba podstawa.
Przerabialiśmy też Bartki - nie są złe, ale po miesiącu intensywnego chodzenia/biegania/skakania zaczęły tracić kształt - rozlazły się i powyginały.
Ostatnio widziałam reklamę w Dziecko zakupy i my reklamę butów Bobux pod hasłem zdrowa stopa, macie doświadczenie z tą marką, ktoś używał?

Podstawa żeby nie krępować i nie przeszkadzać - wtedy stopa powinna rozwinąć się zdrowo. Każdy dobry pediatra czy ortopeda Ci to powie.
Pytasz o Bobux - kupiliśmy i używaliśmy, jakościowo super, dziecku chyba też się podobają, bo wcześniej nie lubił jak cokolwiek mu się zakładało na nogi i był z tym cyrk. Minus taki, że ciężko je dostać.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, że warto .... w zeszłym tygodniu kupiłam dla synka już kolejną parę Bobux'ów. Tym bardziej, że widziała je ortopeda synka i powiedziała, że buciki rewelacyjne ..... także nie zamienię ich na inne. Znalazłam fajny sklep internetowy z Bobux'ami w W-wie, ale można też pojechać, obejrzeć i przymierzyć na miejscu ( mają też na miejscu miarkę producenta).
http://esklep-dla-dzieci.pl/pl/p/BOBUX-Step-Up-buciki-Ready-Steady-granatowe/755

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...