Skocz do zawartości
Forum

Meble dla dzieci


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! meble dla dziecka oto ważny dla mnie temacik...
Mam pewien problem z wyborem odpowiednich mebli dla mojej pociechy. Chcę aby to były naprawdę porządne meble, takie, które wytrzymają wiele)) A do tego chciałabym aby ładnie wyglądały, bo nie będę ukrywać, że bardzo dużą wagę przywiązuję do wystroju domu. Szukam czegoś wyszukanego, a zarazem bezpiecznego. Jestem gotowa sporo wydać ale potrzebuję porady co do wyboru.
Dziękuję z góry!

Odnośnik do komentarza

Dziecko powinno wyładowywać swoją kreatywność właśnie na mebelkach, na frontach szafek. Pomyśl, czy nie ma w pobliżu Twojej miejscowości producenta, który zapewnia mebelki z możliwością rysowania po nich, np. kredą. Jeżeli nie ma, albo takie meble są drogie, kup tanie mebelki z prostymi frontami i przyklej zamówione gdzieś płyty do malowania.

Odnośnik do komentarza
Gość Julianna34

Dzieci bardzo szybko rosną. Polecam nie kupować mebli z przeznaczeniem wyłącznie dla małego dziecka Warto jest kupić meble młodziezowe. Tak aby móc kupić w odpowiednim czxasie do kompletu biurko. I nie musieć tych mebli wymieniać....
Sporo fajnych zestawów ma w ofercie Black Red White:
[reklama usunięta]
Wiele serii można idealnie dostosować do wieku maluszka ;)

Odnośnik do komentarza

dreamer44
A co wy na to, żeby kupować meble, które będą rosły razem z dziećmi? Takie najlepiej opłaca się kupić. Warto najpierw przeczytać jakich mebli dziecięcych potrzebujemy i ruszyć do sklepu.

Dokładnie, szukałam sama niedawno krzesła dla mojego syna i znalazłam krzesło ergonomiczne [reklama usunięta].
I była to najlepsza decyzja. Krzesełko rośnie razem z dzieckiem, więc to inwestycja na długie lata, przez co nie muszę się martwić żadnymi kolejnymi wydatkami na następne meble. Krzesło jest regulowane pod każdym względem potrzeb malucha, więc sam stwierdził, że jest to najwygodniejsze krzesło, jakie miał. Jesteśmy zadowoleni, więc przyszłym zainteresowanym - serdecznie polecam! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...