Skocz do zawartości
Forum

Ubranka


Gość paola123

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przede wszystkim w Pepco.Mają naprawdę czasem super rzeczy za małe pieniądze.
Czasem też Textil Market.W stacjonarnym sklepie,albo zamawiam przez internet w Textil Market i odbieram w sklepie stacjonarnym.
Moim zdaniem nie ma co wydawać mnóstwa pieniędzy skoro ciuszki są tylko na krótki czas i trzeba kupować następne.
Dla mnie najważniejsze,żeby były z 100% bawełny-przynajmniej większość.

Odnośnik do komentarza

Ja dużo ciuchów dostałam po straszych dzieciach kuzynek i koleżanek, więc dużo nie musiałam kupować. A jak już to patrzyłam na skład ubranka i fajne jakościowo są np w lidlu czy h&m. Często też buszuję po lumkpach bo czasem coś fajnego można znaleźć i wiem, że wtedy w tym pół miasta nie będzie chodzić ;p

Odnośnik do komentarza

Różnie bywa, zależy co i gdzie wpadnie mi w oko. Troche w sieciówkach, troche w Tesco czy Pepco. Czasem jak poprzedniczka w second handach, ale im większe dziecko tym trudniej o ubrania w dobrym stanie, a ja nie mam czasu biegać po ciucholandach zbyt często. A bieliznę, rajstopy i skarpetki najchętniej w małych sklepach z polskimi produktami

Odnośnik do komentarza

Staram się kupować "stacjonarnie", ale najczęściej mi to nie wychodzi, z braku czasu. Dlaczego najczęściej buszuję po nocach i szukam ubranek w necie. Chyba ze trzy dni temu zamówiłam piękny zestaw (dla córci) na wakacje: https://babelu.pl/folk-komplet-dla-dziewczynki-czerwony
Firma nie znaleziona przypadkiem, moja koleżanka zamawiała u nich buciki dla dziecka i jest mega zadowolona. Czekam na dostawę :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Gość Dannitke

Ostatnio kupowałam prezent dla siostry na baby shower.Na początku chciałam kupić jakieś pieluszki, potem jednak pomyslałam sobie,ze jest to bardzo ale to bardzo standardowy prezent i jednak fajnie byłoby zastanowić się nad czymś oryginalnym.....
Zdecydowałam sie na koszulke z napisem (oryginalnym bo zaprojektowanym przeze mnie).

[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

Ja bardzo dużo ciuszków dostawałam i dostaję, od szwagierki, bo też ma chłopczyka, i od mojej mamy, dużo z Niemiec, UK, nie tylko z ciuchalandów, super jakość, czasami kupuję  w pepco czy auchan, bywa że zamawiam z internetu, jak coś mi się spodoba i cenowo jest OK.

Edytowane przez Ivendriel
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...