Skocz do zawartości
Forum

Zaciskanie oczu


Gość ana000

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Moj syn 2 latka od trzech tygodni mruga i zaciska przy tym oczka. Najbardziej wtedy gdy ogląda telewizje czy bajki na laptopie. Czy wasze pociechy miały cos takiego? Od czego to? Wybieramy się do okulisty,ale chciałam trochę poczekać myślałam,że może minie.

Odnośnik do komentarza

ana000, u mnie żaden z synków tak nie robił. Może to od tego co napisała Wywijaska, że mały ogląda za dużo bajek. Może wzrok mu się psuje i wytęża w ten sposób oczy, by wyraźniej widzieć. Może to od suchego powietrza (jest sezon grzewczy). A może brakuje mu magnezu.
Przyczyn może być kilka, dobrze że idziecie sprawdzić to do okulisty.

Odnośnik do komentarza

Oglądał dość sporo bajek. Dużo na telefonie. Ale od trzech tyg ogląda tylko jedna bajkę wieczorem. Od dwóch tyg.podaje mu magnez na własną rękę,i teraz zaciska oczka właśnie tylko przy oglądaniu,czasami zdąży się tez i wciągu dnia.

Odnośnik do komentarza

Moja córeczka w wieku trzech latek (obecnie ma 4) też mocno zaciskała powieki z tym że nie było to uzależnione od oglądania tv, zaciskała bardzo mocno i nasilało się to. Okulistka stwierdziła po dokładnym badaniu że ma oczka alergiczne- wydawało mi się to dziwne biorąc pod uwagę porę roku a było to zimą. Przypisała krople do oczu na alergię i po paru tygodniach stosowania córci przeszło.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...