Skocz do zawartości
Forum

Co na prezent dla trzylatka - chłopca?


domi81

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mamaczterolatka

Jako mama czteroletniego urwisa mam też zawsze ten problem, ale odkryłam fajną stronę sklepu, gdzie zaopatruję się w prezenty dla niego i nie tylko, bo również sprawdza się w robieniu prezentów dla innych kolegów czy dzieciaków z rodziny. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla chłopczyka. O to link do stronki: http://haribi.pl/
Sprawdzone i działa w 100% Powodzenia w szukaniu!

Odnośnik do komentarza
Gość MilkaKarmelowa

Prezenty dla dzieci to coś wspaniałego! Wciąż mnie coś zadziwia i odkrywam coś nowego! Odchodząc od tego, co promują aktualnie TV postanowiłam zainteresować się trochę innym typem zabawek. Może już o tym słyszeliście, ale zaciekawiła mnie metoda montessori i zabawki kreatywne, drewniane, rozwojowe... coś ja na stronie np. pankotek.pl
Myślicie, że to dobre pomysły?

Odnośnik do komentarza

mały chłopiec na pewno ucieszy się jak zabawka będzie jeździła/ wydawała dźwięki/ jak będą w niej elementy do przesuwania. Puzzle też są fajne :) oczywiście dostosowane do wieku dziecka, takie gdzie obrazek nie jest skomplikowany

Odnośnik do komentarza
Gość filemonica

uważam, że każda zabawka będzie dobra nawet elektronika, pod warunkiem że dzeici będą z nich korzystać w rozsądnej ilosci, moje dzieci bawią się elektroniczna kostką dice+ ale w rozsądnych ilościach, zawsze maja z góry określony czas jak długo mogą grać, uważam, że nie można im ograniczać dostępu do takich nowinek bo to szkodzi ich rozwojowi.

Odnośnik do komentarza

Zawsze sprawdzają się kreatywne zabawki - najlepiej jak można w nich coś przebudować, coś przełączyć i w różny sposób poprzestawiać, no i fajnie jak jeszcze wydają dźwięki. Mój synek od 3 r. życia dostawał ciuchcie Tomek i przyjaciele - frajda dla niego niesamowita, ponieważ kojarzył te ciuchcie z bajek. Poza tym można nimi również bawić się bez układania torów, dywan i podłoga świetnie sprawdzają się do zabawy ciuchciami.

Odnośnik do komentarza
Gość filemonica

asiamama
Zawsze sprawdzają się kreatywne zabawki - najlepiej jak można w nich coś przebudować, coś przełączyć i w różny sposób poprzestawiać, no i fajnie jak jeszcze wydają dźwięki. Mój synek od 3 r. życia dostawał ciuchcie Tomek i przyjaciele - frajda dla niego niesamowita, ponieważ kojarzył te ciuchcie z bajek. Poza tym można nimi również bawić się bez układania torów, dywan i podłoga świetnie sprawdzają się do zabawy ciuchciami.

ja też uważam, że zabawki interaktywne najbardziej podobają się dzieciom bo najbardziej wciagają, kupiłąm ostatnio dice + elektroniczną kostke i dzieciaki są po prostu zacwycone.

Odnośnik do komentarza

Wiele jest produktów, które nadają się zarówno dla chłopca i dziewczynki, na przykład bajki, książeczki czy płyty z muzyką. Ja już wypatrzyłam super prezent na dzień dziecka dla synka koleżanki – płytkę z piosenkami DUBI . Piosenki są spersonalizowane, wstawia się w nie imię dziecka, super motyw :)

Odnośnik do komentarza

Jak lubi grać w piłkę albo ogólnie zabawy ruchowe, to ja polecam bardzo Grającą Bramkę z Chicco. Są 3 tryby gry, melodie i światełka, gdy trafi się do bramki, można grać samemu lub z kilkoma osobami :) Myślę, że fajna opcja, jak tatusiowie też lubią sobie postrzelać :D
Mojej sąsiadki synek ma tą bramkę i jak ja przychodzę ze starszą córką, to zawsze fajnie razem grają :)

Teraz ta Grająca Bramka jest w Biedronce i jeszcze parę innych zestawów od Chicco - w promocjach na Dzień Dziecka :) My kupiliśmy córkom Kolorowe Kręgle, fajna zabawka dla rodzeństwa, bo pobawi się i roczniak i 3 latka :)

monthly_2016_05/co-na-prezent-dla-trzylatka-chlopca_47939.jpg

monthly_2016_05/co-na-prezent-dla-trzylatka-chlopca_47940.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...