Skocz do zawartości
Forum

Najlepsze prezenty dla dzieci


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Rodzice,
rozpoczął się grudzień, czyli miesiąc prezentów! Bo jak można zapomnieć o tym, że dzieci czekają na Świętego Mikołaja, a Święta Bożego Narodzenia, to przecież wyjątkowa wigilijna kolacja i prezenty od Gwiazdki (czy od Mikołaja? ;) ).

Jakby nie patrzeć, grudzień, to dla większości dzieciaczków ulubiony miesiąc właśnie z powyższych powodów.

Ale czy wiemy co kupić naszemu dziecku, aby go uszczęśliwić, a zarazem, aby nie zbankrutować?

Jakie prezenty Wy przygotowaliście dla Waszych Dzieci lub dopiero planujecie zakupić?
Czym się kierujecie przy wyborze - marzeniami dziecka czy własną opinią na temat zabawki czy jest wartościowa i praktyczna czy nie?

Zapraszamy do dyskusji o prezentach dla Waszych Skarbów oraz do lektury o prezentach dla dzieci oraz do filmu z Dorotą Zawadzką o bezpiecznych zabawkach dla maluchów.

Odnośnik do komentarza

Ja na mikołajki kupiłam już swojemu synkowi piżamę supermena bo to jego jedna z ulubionych postaci, do tego dokupię owoce i trochę słodyczy.
A na gwiazdkę chciałabym mu kupić jaką grę planszową może Osadników albo Jengę albo Scrable ( tylko nie te oryginalne tylko tańszy ich odpowiednik) W taką grę będzie mogła grać cała rodzina :D

Odnośnik do komentarza

Ja bym chciała, żeby zabawki czy gry były i bezpieczne i mądre, bez przemocy a jednocześnie trafiające w potrzeby moich dzieci i spełniające prośby do Mikołaja. Moje najmłodsze dziecię codziennie wydłuża listę potrzeb i próśb, ale wiadomo nie wszystko da się spełnić i nawet nie powinno być mnóstwa rzecz, ale mniej a głową kupionych i, żeby to było to, o czym dziecko marzy, na co czeka i co doceni przez sam fakt oczekiwania.A co będzie w naszym worku mikołaja- na pewno książki, na pewno jakiś strój sportowy dla syna, fajna bluza dla najstarszego i kosmetyki, a dla małej jakiś gadżet z ukochaną Myszką Miki, książeczka koniecznie, bo o niej marzy, kredki nowe i blok, słodycze i owoce.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7zx85kc.pnghttp://emotikona.pl/gify/pic/10zyrafa.gif

Odnośnik do komentarza

Redakcja
Drodzy Rodzice,
rozpoczął się grudzień, czyli miesiąc prezentów! Bo jak można zapomnieć o tym, że dzieci czekają na Świętego Mikołaja, a Święta Bożego Narodzenia, to przecież wyjątkowa wigilijna kolacja i prezenty od Gwiazdki (czy od Mikołaja? ;) ).

Jakby nie patrzeć, grudzień, to dla większości dzieciaczków ulubiony miesiąc właśnie z powyższych powodów.

Ale czy wiemy co kupić naszemu dziecku, aby go uszczęśliwić, a zarazem, aby nie zbankrutować?

Jakie prezenty Wy przygotowaliście dla Waszych Dzieci lub dopiero planujecie zakupić?
Czym się kierujecie przy wyborze - marzeniami dziecka czy własną opinią na temat zabawki czy jest wartościowa i praktyczna czy nie?

Zapraszamy do dyskusji o prezentach dla Waszych Skarbów oraz do lektury o prezentach dla dzieci oraz do filmu z Dorotą Zawadzką o bezpiecznych zabawkach dla maluchów.

kupiłam dla mojej córki zestaw ciastoliny dobrej firmy, zainwestowałam w ten prezent, ale kupiłam oryginalną ciastolinę i mam nadzieję, że posłuży nam długo:D

Odnośnik do komentarza

Ja moim starszym dzieciom na ogół spełniam marzenia,jak na razie nie są one wygórowane a jak byli mniejsi czy teraz jak córa ma dopiero 2l to staram się aby te zabawki były bezpieczne,do zabawy a zarazem rozwijające.
W tym roku jeszcze nie wiem co kupię,na ogół robię to na ostatnią chwilę,idę do sklepu z mężem i stoimy tam godz i rozważamy co kupić.

Odnośnik do komentarza

Margeritka
Iwa musisz mieć cierpliwego męża, mój idzie do sklepu z kartką i nie kupuje nic czego wcześniej nie zaplanował...

No jeśli chodzi o zakupy jakie kolwiek to tak to ja nieraz marudzę że już idziemy bo za długo.

Odnośnik do komentarza

Lolamaniola
Najlepsze to ksiazki!!!

Zapraszamy do poczytania o naszej Akcji - Podaruj Swojemu Dziecku Ksiazke :)
a przy okazji do konkursu - do wygrania ponad 40 ksiazek dla dzieci - paczki nawet po 10 sztuk!!!
Klocek na Kredce, Kredka na Bąku, a Muchy w Nosie.: Akcja: PODARUJ swojemu DZIECKU Ksiazke + KONKURS

zgadzam sie, kocham ksiazki i zawsze marzylam by moje dziecko je kochalo;)niestety zosia ksiazek nie lubi, jak jej chce poczytac wyrzuca...czasem pooglada obrazki;/ a szkoda bo ja kocham i mam juz dla niej spory zapas..tylko kurza sie na polce;/

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sgu1ris7k5h2m.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73obuyhz93.png

Odnośnik do komentarza

U mnie innym dzieciom (siostrzeńce,bratanice itd) nie robimy prezentów na święta ani na mikołaja,moim dzieciom na Mikołaja coś skromnego a na święta większe a jeśli chodzi o kwotę to nie mamy stałej ale staramy się nie przekraczać 200zł.

Odnośnik do komentarza

Redakcja
Drodzy Rodzice,
a czy prezenty będą dwa? Na Mikołaja i na Święta?
Jaką kwotę przewidujecie na nie? Czy będziecie kupować także prezenty dla dzieci swoich bliskich? Jeśli tak, to jakie?

u mnie w domu mikołaj był skromny - słodycze, u męża też, więc pewnie takie tradycje i u nas wprowadzimy, a mikołaj tylko dla dzieci, dla Oli mam mały drobiazg, ale ona na poważnie zacznie pamiętać mikołaja pewnie dopiero, jak pójdzie do przedszkola.

Odnośnik do komentarza

Już po Mikołaju - czy wszystkie dzieciaczki obdarowane przez brodatego Pana?
Zadowolone z prezentów? Chwalcie się, chwalcie :)

A jakie pomysły mają mamy dla starszych dzieci, powiedzmy takich, które chodzą do szkoły - 1 lub 2 klasa szkoły podstawowej? Teraz ponoć na Komunię kupuje się laptopy i quady, a co na Mikołaja? Co sądzicie o tego typu prezentach dla siedmio-ośmiolatków, czyli o komórkach, laptopach, smartfonach czy quadach?

Odnośnik do komentarza

te świeta beda drogie.markety zasypuja nas promocjami.no i warto do nich zagladac ,bo można kupić fajne zabawku taniej niż w sklepie i nawet allegro tzw alledrogo ;-) ja znam upodobania swoich dzieciakòw takze zawsze trafie z prezentem.syn 18 mies dostanie jeździk traktor, corka 5l fanka monster high lalke.no i zawsze jakas ksiazkadla dzieci

Odnośnik do komentarza

Redakcja
Już po Mikołaju - czy wszystkie dzieciaczki obdarowane przez brodatego Pana?
Zadowolone z prezentów? Chwalcie się, chwalcie :)

A jakie pomysły mają mamy dla starszych dzieci, powiedzmy takich, które chodzą do szkoły - 1 lub 2 klasa szkoły podstawowej? Teraz ponoć na Komunię kupuje się laptopy i quady, a co na Mikołaja? Co sądzicie o tego typu prezentach dla siedmio-ośmiolatków, czyli o komórkach, laptopach, smartfonach czy quadach?

Moi synowie 8lat i 11lat dostali plastikowe sanki i byli mega zadowoleni już wczoraj chcieli iść na górkę ale są chorzy http://www.e-telezakupy.pl/images/large/produkty/sanki-z-hamulcem_LRG.jpg

Odnośnik do komentarza

Redakcja
Już po Mikołaju - czy wszystkie dzieciaczki obdarowane przez brodatego Pana?
Zadowolone z prezentów? Chwalcie się, chwalcie :)

A jakie pomysły mają mamy dla starszych dzieci, powiedzmy takich, które chodzą do szkoły - 1 lub 2 klasa szkoły podstawowej? Teraz ponoć na Komunię kupuje się laptopy i quady, a co na Mikołaja? Co sądzicie o tego typu prezentach dla siedmio-ośmiolatków, czyli o komórkach, laptopach, smartfonach czy quadach?

u nas Ola bardzo zadowolona z prezentu, dostała klocki takie porste, ale można z nich wiele zbudować i bardzo się nimi zainteesowała, dostała też pastele do rysowania, więc Mikołaj udany bardzo

a co do prezentów od Mikołaja dla starszych dzieci, to moze książka, ja dostałam kiedyś Anię z Zielonego Wzgórza i byłam zadolwona, poza tym w u dzieci w tym wieku można już dokłądniej określić zainteresowania i kupić coś zgodnego z nimi:D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...