Skocz do zawartości
Forum

Menu na chrzciny


didianka

Rekomendowane odpowiedzi

A na ile osób masz zaplanowane przyjęcie? Robisz sama czy ktoś Ci pomoże? U nas było tak, że część robiłam ja, część Teściowa i moja Mama. Sama nie dałabym rady na 20 osób... Z tego co pamiętam było tak:
Przystawki - sałatka jarzynowa, sałatka z tuńczyka, sałatka z ananasa i kurczaka wędzonego, indyk w galarecie, pasztet, wędliny, ogóreczki, grzybki itp.
Obiad - zupa grzybowa z makaronem, roladki z indyka, schab z morelami, surówka z kapusty pekińskiej.
Deser - tor ajerkoniakowy, tort orzechowy, owoce, kawa, herbata.

Może coś pominęłam... Było tego sporo, ale nasza rodzina nie jest z tych, co jedzą jak wróbelki :Śmiech:

BĘDĄC MATKĄ NIGDY NIE MÓW, ŻE JESTEŚ NA COŚ PRZYGOTOWANA...

http://lb5f.lilypie.com/ItFmp2.png

Odnośnik do komentarza

Ja robiłam chrzciny sama z tym ze byly pozno wiec odpadl mi obiadek.
Byl torcik i inne ciacha :)
Pozniej patery z wedlinami, serami, ogoreczkami, pomidorkami itp. DO tego salatka jarzynowa, z ryzem i tunczykiem, potrawka z watrobki na cieplo, kurzczak w curry i do tego kaszka kus kus z pieczarkami. A na kolacyjke byla salatka jarzynowa ,kurczak po meksykansku, pieczony kurczak i grzana kielbaska :)

Jesli interesowałyby Cie przepisy daj znac:Oczko:
Uwielbiam gotowac i mam mnostwo sprawdzonych przepisów. Teraz juz wracam na dobre na to forum bo w koncu sie przeprowadzilismy i mamy neta wiec chyba pozwolicie ze powypisuje swoje przepisy :)

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

czesc mamy:) jestem nowa na forum i potrzebuje porady. pod koniec listopada robimy chrzciny drugiej coreczki i nie mam pojecia co zrobic do jedzenia. Obiad to standardowo rosol i zapewnie ziemniaczki z miesem z kurczaka i za pewnie kotlety (widzialam fajny przepis na takie inne ) o obiad sie nie martwie , martwie sie co pozniej podac. Chrzciny mamy na 13 wiec kolo 14 30 bedziemy w domu. A musze dodac najwazniejsze ze nie ma alkoholu i tu jest problem bo zawsze wiadomo idzie wiecej jedzenia jak jest czy "zapic":D a w takiej sytuacji?? chciala bym zrobic cos innego. POMOZCIE::)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...