Skocz do zawartości
Forum

***Nowy KONKURS pt. Moda na chrzest***


admin

Rekomendowane odpowiedzi

http://parenting.pl/screeny/chrzest1.jpg

Zapraszamy do nowego, niezwykle atrakcyjnego konkursu, który organizujemy wspólnie z producentem ubranek i akcesoriów do chrztu - firmą Abrakadabra.

http://parenting.pl/screeny/abra.jpg

Chrzest to wyjątkowy dzień. Często jednak temu wydarzeniu towarzyszy mnóstwo zamieszania i stresu, związanego z wyborem odpowiedniego stroju. Tiule, aksamity i ciężkie drelichowe kreacje … Czy nasze maleństwo w tym pięknym dniu, musimy ubierać w dziecięce wydanie sukni ślubnej, albo niewygodny mini garnitur?

Agnieszka i Sebastian Strzałkowscy, właściciele firmy Abrakadabra, zainspirowani własnymi doświadczeniami, stworzyli świat, w którym chrzest staje się właśnie magicznym wydarzeniem. „Gdy nadszedł czas, kiedy chcieliśmy ochrzcić naszą starszą córkę, pojawił się problem, w co ubrać dziecko? Niektórzy przekonywali nas, że to tylko ubranko, ale ja nie chciałam by moja córeczka ubrana była w coś niewygodnego, co bardziej przypomina suknię balową.” – mówi Agnieszka.

W ten sposób powstały pierwsze projekty ubranek do chrztu robionych na szydełku. Dziś kolekcja liczy już ponad 40 modeli ubranek dla dziewczynek i chłopców. Rodzice znajdą wśród nich ubranka robione na szydełku oraz szyte z najlepszych polskich tkanin lnu i bawełny, zdobione prześlicznym akcentami szydełkowymi i haftami.

I właśnie teraz użytkownicy serwisu Parenting zyskują szansę, żeby wygrać w naszym konkursie taki piękny strój, a także dwie inne nagrody. Pełna lista nagród przedstawia się następująco:

- za pierwsze miejsce: komplet do chrztu o wartości 350 PLN
- za drugie miejsce: kocyk bawełniany lub akrylowy o wymiarach 70/70 cm i wartości 160 PLN
- za trzecie miejsce: pozytywka mini-książeczka - wartość nagrody 120 PLN

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Warunkiem udziału jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytanie: "Kiedy odbył się pokaz mody firmy Abrakadabra na chrzest we Wrocławiu?"

Odpowiedzi należy wysłać w jednym mailu na adres [EMAIL="sebastian@abrakadabra.sklep.pl"]sebastian@abrakadabra.sklep.pl oraz [EMAIL="konkursy@parenting.pl"]konkursy@parenting.pl, w temacie wpisując słowo chrzest, a treści swój login z forum.

Szczegółowe warunki udziału w konkursie znajdują się w poniższym regulaminie - prosimy o zapoznanie się z nim.

Regulamin konkursu "Moda na chrzest"

1. Konkurs trwa od 3 grudnia 2008 do 17 grudnia 2008 r.
2. W konkursie mogą brać udział wyłącznie pełnoletni użytkownicy forum parenting.pl
3. Aby móc wygrać jedną z nagród należy poprawnie (podając miesiąc i rok) odpowiedzieć na poniższe pytanie:
Kiedy odbył się pokaz mody firmy Abrakadabra na chrzest we Wrocławiu?
4. Warunkiem wysłania odpowiedzi konkursowej jest posiadanie aktywnego konta w serwisie parenting.pl. Konto aktywne definiowane jest przez minimum 30 postów na forum
5. Odpowiedzi należy wysłać w jednym mailu jednocześnie na dwa adresy:
[EMAIL="sebastian@abrakadabra.sklep.pl"]sebastian@abrakadabra.sklep.pl i [EMAIL="konkursy@parenting.pl"]konkursy@parenting.pl
W temacie maila należy wpisać hasło: „chrzest”; a w treści maila należy podać swój login z forum parenting.pl. Mail należy wysłać z tego samego konta pocztowego, które użytkownik podał przy rejestracji w serwisie Parenting.pl.
6. Nagrodzone w konkursie zostaną te osoby, których maile trafią do adresatów jako: pierwsze, dziesiąte i przedostatnie zgłoszenie konkursowe. Są to odpowiednio: I miejsce, II miejsce, III miejsce. W ostatecznej klasyfikacji biorą udział tylko zgłoszenia konkursowe, które spełniają wymogi punktów 2, 3, 4 i 5 niniejszego regulaminu.
7. W ciągu 3 dni po zakończeniu Konkursu Sponsor przekaże listę wyłonionych laureatów Organizatorowi, który opublikuje wyniki Konkursu na stronie forum parenting.pl.
8. Sponsorem konkursu jest Abrakadabra ubranka do chrztu zaproszenia na chrzest prezenty na chrzest - sklep producenta
9. Zdobywca I miejsca otrzymuje: komplet do chrztu – wartość nagrody: 350 zł
a. Zdobywca II miejsca otrzymuje: kocyk bawełniany lub akrylowy o wymiarach 70/70 cm – wartość nagrody: 160 zł
b. Zdobywca III miejsca otrzymuje: pozytywka mini książeczka – wartość nagrody: 120 zł
10. Każdy laureat konkursu jest zobowiązany do podania Organizatorom swojego adresu pocztowego w terminie 4 dni od ogłoszenia wyników konkursu. Nie dopełnienie wymogu podania adresu pocztowego sprawia, że nagroda przepada na rzecz kolejnych konkursów. Organizator przekaże Sponsorowi dane osobowe laureatów. Sponsor oświadcza że dane zostaną wykorzystane tylko dla celów związanych z konkursem. Nagrody zostaną wysłane przez Sponsora na adres podany przez laureata konkursu w terminie 5 dni od ogłoszenia wyników konkursu.
11. Kwestie nie zawarte w regulaminie konkursu określa regulamin serwisu parenting.pl

Odnośnik do komentarza

nie mogę uwierzyć, że mi się poszczęściło. Super!!! Bardzo się cieszę-kocyk na pewno się przyda naszej córci na którą z niecierpliwością czekamy.
Gratuluję pozostałym!!!!!!! :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
a pomysłodawcom i sponsorom konkursu dziękuję :Kiss of love: :Kiss of love:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...