Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Noc muzykę gra"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, zapraszamy do kolejnego konkursu!

Noc to wyjątkowy czas, który każdemu przywołuje na myśl różne skojarzenia, dlatego ciekawi jesteśmy, z czym noc kojarzy się Waszym dzieciom!

Do wygrania w niniejszym konkursie jest 5 płyt CD "Kołysanki - Noc muzykę gra" od Wydawnictwa All Muses:

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/Kolysanki_co_muzyke_gra.jpg

Zadanie konkursowe brzmi:
Niech Wasze dziecko narysuje lub namaluje pracę plastyczną na temat: Z czym kojarzy Ci się noc?

Zdjęcia lub skany prac należy wklejać w wątek konkursowy do 1 lipca 2014 roku. Zaznaczajcie, jak Wasze dziecko ma na imię i ile ma lat. Zapraszamy wszystkich do zabawy!

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego regulamin.

Odnośnik do komentarza

Moja córcia Kingusia (2 latka i 10 miesięcy) namalowała kojarzące się jej z nocą:
- fioletowy księżyc - ponieważ taki jest ładny (tak wytłumaczyła jego kolor), ma on także nosek, buźkę, policzki, oczka i ... włosy. :)
- żółte gwiazdki na niebie,
- sowę - u nas często wychodząc na balkon, gdy zaczyna się już ściemniać, a także w nocy często słuchać sowę. Kinia bardzo lubi jej słuchać i codziennie ją naśladuje mówiąc : "Uhu. uhu" :)

monthly_2014_06/konkurs-noc-muzyke-gra_12800.jpg

Mama-AsiaLM - blog parentingowy. Znajdziecie tutaj opisy/recenzje książek, gier i zabawek dla dzieci. Czasami trafia się jakaś recenzja książki dla mamy, oraz twórczość mamy i córki - czyli propozycje zabaw, oraz różności tworzone z filcu rękami mamy. :)

Odnośnik do komentarza

elapolo - a zmniejszyłaś zdjęcie? Żeby wgrać zdjęcie na forum to najpierw trzeba je zmniejszyć. Nie pamiętam dokładnie czy max. jest 1, czy 2 MB. Ja zawsze wstawiam takie, żeby miały do 1MB i wtedy wgrywają się bez problemu. :)

Mama-AsiaLM - blog parentingowy. Znajdziecie tutaj opisy/recenzje książek, gier i zabawek dla dzieci. Czasami trafia się jakaś recenzja książki dla mamy, oraz twórczość mamy i córki - czyli propozycje zabaw, oraz różności tworzone z filcu rękami mamy. :)

Odnośnik do komentarza

Kochani, jak się zapytałam dzieci z czym im się kojarzy noc to powiedziały, że z nocą świętojańską i legendą o kwiecie paproci. A, że niedawno była obchodzona Noc Świętojańska z nocy z 23 na 24 czerwca w wigilię świętego Jana Chrzciciela i po przeczytaniu legendy pt. Kwiat paproci, dzieci postanowiły to uwiecznić. Noc, ciemność wykonały z kartonu i pomalowały go granatową farbą. Legendarnego Jacusia narysowały kredkami i umieściły go w leśnym buszu, gdzie znalazł czarodziejski kwiat.
Ola lat 5
Bartek lat 8

monthly_2014_07/konkurs-noc-muzyke-gra_12842.jpg

http://www.suwaczek.pl/cache/c26b8b8a35.png

http://www.suwaczek.pl/cache/7883a985c6.png

Odnośnik do komentarza

Praca Wiktorii lat 7.
Naszej Wiki noc kojarzy się z mrokiem który rozświetlają gwiazdy i księżyc na niebie!!! Noc jak się okazało kojarzy się jej tez z sową która w nocy nie śpi tylko poluje bo ma znakomity wzrok. Jak spytałam mojej mądrali skąd o tym wie odpowiedziała mamo przecież oglądam programy przyrodnicze !!!

monthly_2014_07/konkurs-noc-muzyke-gra_12843.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...