Skocz do zawartości
Forum

Konkurs: Użytkownik Roku 2013


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,
rok 2013 już za nami, a przed nami najtrudniejszy konkurs do rozstrzygnięcia!
Konkurs na Użytkownika Roku 2013!

Tegoroczny konkurs troszkę zmieniliśmy, ponieważ w poprzednim roku, wybieraliśmy Użytkownika Roku z 12 Użytkowników Miesiąca.
Natomiast w tym roku, szukamy Użytkownika Roku zarówno wśród naszej wyjątkowej Dwunastki, jak i spoza!
Dlaczego tak?
Dlatego, że na forum pojawiło się wielu nowych użytkowników, wiele mam do nas powróciło i chcemy, aby szansę na wyróżnienie miał każdy - niezależnie od czasu od kiedy jest na forum!

Szukamy kogoś absolutnie wyjątkowego na forum, kogoś, kto zasłużył na nagrodę. Niestety sami na pewno nie zdołamy wybrać tej jednej osoby - dlatego ten konkurs, to bardziej prośba o pomoc z Waszej strony - o Wasze głosy, sugestie, kto powinien zostać Użytkownikiem Roku?

Na laureatkę czeka oczywiście nagroda.
A jest nią srebrna, ażurowa bransoletka:

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/bransoletka.jpg

Każdy głosuje na 1 osobę i krótko uzasadnia, dlaczego właśnie ona powinna zostać Użytkownikiem Roku 2013!

Głosujemy do 29 stycznia 2014r.
Redakcja, po zapoznaniu się ze wszystkimi kandydaturami, w ciągu dwóch dni ogłosi wynik konkursu.

Trzymamy kciuki i zapraszamy do głosowania!

Odnośnik do komentarza

Obiecałam sobie, że na Użytkownika Miesiąca już nigdy nie będę oddawać głos na początku miesiąca, bo może się okazać to błędem. Z Użytkownikiem Roku nie ma takiego problemu. Ja tu nie spędziłam całego roku. Ale w tym krótkim czasie poznałam KILKA miłych, serdecznych, pomocnych i zawsze służących dobrą radą osób. Zyskałam tu przyjaciela, nocnego marka jak ja...dziękuję A., że jesteś ;)
Mam nadzieję, że i ja jestem pozytywnie spostrzegana przez innych. Chciałabym :)
Jednak uważam, że tytuł Użytkownika Roku powinien trafić do osoby dostrzeżonej przez większość. Do osoby, która tu jest długo, min. rok, która się zakorzeniła w tym portalu/ w ten portal, dla której jest on ważny, otacza go swą troską, i która innych wita serdecznie i pewnie ma też wady jak np. uzależnienie od konkursów, w których rzadko daje szansę innym i wciąga w uzależnienie dziecko :p choć przyznaję bywa inspirująca. Nie daje znać, jak działa kombiwar, ani czy fajna jest gra w skrzaty, choć pytanie padło... I głośno mówi, że dawniej forum było fajniejsze. A szkoda, bo wtedy mnie tu nie było i to boli. Ale mój głos na nią. Na Natka08. Trzeba przyznać, jest tu Ciebie pełno :)

Odnośnik do komentarza

Ja swoje zdanie na ten temat wyraziłam już wcześniej, ale teraz jeszcze raz i oficjalnie: NATKA.
Odpowiedź na pytanie "dlaczego?" jest bardzo prosta: jest zawsze i wszędzie, można na nią liczyć, jest przesympatyczna, szczera i prawdziwa. Zawsze każdego miło powita, odpowie, doradzi. Ma fantastyczne poczucie humoru, dużo dystansu do siebie :) Po prostu fantastyczna babka :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlpx9irfiwi27s.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgeaocg228v.png

Odnośnik do komentarza

nikawa
Obiecałam sobie, że na Użytkownika Miesiąca już nigdy nie będę oddawać głos na początku miesiąca, bo może się okazać to błędem. Z Użytkownikiem Roku nie ma takiego problemu. Ja tu nie spędziłam całego roku. Ale w tym krótkim czasie poznałam KILKA miłych, serdecznych, pomocnych i zawsze służących dobrą radą osób. Zyskałam tu przyjaciela, nocnego marka jak ja...dziękuję A., że jesteś ;)
Mam nadzieję, że i ja jestem pozytywnie spostrzegana przez innych. Chciałabym :)
Jednak uważam, że tytuł Użytkownika Roku powinien trafić do osoby dostrzeżonej przez większość. Do osoby, która tu jest długo, min. rok, która się zakorzeniła w tym portalu/ w ten portal, dla której jest on ważny, otacza go swą troską, i która innych wita serdecznie i pewnie ma też wady jak np. uzależnienie od konkursów, w których rzadko daje szansę innym i wciąga w uzależnienie dziecko :p choć przyznaję bywa inspirująca. Nie daje znać, jak działa kombiwar, ani czy fajna jest gra w skrzaty, choć pytanie padło... I głośno mówi, że dawniej forum było fajniejsze. A szkoda, bo wtedy mnie tu nie było i to boli. Ale mój głos na nią. Na Natka08. Trzeba przyznać, jest tu Ciebie pełno :)

nikawa czasami zdarza się pominąć jakiś wpis czy wątek nie koniecznie celowe wiec jeśli chodzi o kombiwar to jest super nie jednego już kurczaka w nim zrobiłam ale najbardziej cieszy mnie to ze tak szybko podgrzewa jedzenie dzięki temu prawie zrezygnowałam z mikrofali, gry w skrzaty niestety nie wygrałam chociaż się starałyśmy więc nie wiem czy jest fajna czy nie a jeśli chodzi o to że forum było kiedyś fajniejsze to mam na myśli oczywiście funkcje z których użytkownicy mogli korzystać a których teraz tak bardzo tu brakuje:) pozdrawiam cie cieplutko

Odnośnik do komentarza

Jest mi niezmiernie miło usłyszeć takie słowa, ogromnie za nie dziękuję, bo to zaszczyt i wyróżnienie, jakiego się nie spodziewałam..ja też poznałam tu kogoś, kto jest dla mnie ważny i wyjątkowy, prawdziwy przyjaciel na dobre i złe, a kiedy było mi ciężko Twoje słowa pocieszenia i wsparcia bardzo pomogły wtedy, kiedy to było najbardziej potrzebne. Serdecznie dziękuję, że byłaś przy mnie.
Pomyślałam, że skoro to nie musi być osoba, która jest tu przez rok, ja swój głosik oddaję na Nikawę. Zauważyłam, że w wielu wątkach udziela fachowych, serdecznych porad, nie takich od niechcenia, tylko cennych, wartościowych i przemyślanych. Wydaje mi się to ważne i istotne. Młode mamy bądź dziewczyny mogą czerpać wiedzę z tych rad i jej doświadczenia. Kiedy je zaczęła pisać, nie było zbyt wiele tych odpowiedzi. Jej często były jako pierwsze. Podejrzewam, że gdyby niektóre osoby, do których napisała, zauważyły ten konkurs, głosów na nią byłoby więcej.
Uważam, że Użytkownikiem Roku powinien być ktoś wyjątkowy, serdeczny dla wszystkich forumowiczów, życzliwy, a nie taki, co komentuje coś złośliwie, chce zrobić chyba innym przykrość - nie wiem, sprawić, by ktoś przeniósł się na inne forum...moim zdaniem na takie wyróżnienie zasługuje właśnie Nikawa z tych osób, które udało mi się poznać. Ona jest szczera i otwarta na problemy innych. Myślę, że zasługuje na tę nagrodę. Starałam się przyjrzeć tej osobie, na którą zagłosuję, bym mogła to zrobić z czystym sumieniem. Życzę Ci powodzenia i będę trzymać kciuki.
Poznałam tu kilka innych, fajnych kobietek, z którymi można porozmawiać, z tego bardzo się cieszę, ale głos mogę oddać tylko jeden.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...