Skocz do zawartości
Forum

Zapraszam do czytania


Rekomendowane odpowiedzi

owieczka1919
tatusiow cos tu malutko jak widac mame gora;)

Bo my ich zakrzykujemy. Nawet tu. Miało być o czytaniu dla panów, a poza instrukcjami nie ma nic więcej. Facet instrukcje czyta, przyswaja i co dalej?
Proszę Drogich Panów.
Polecam dobrą męską książkę, nie żadną instrukcję obsługi bobasa czy kobiety. Pluton wyrzutków Seana Parnella ukazał się 2 tygodnie temu, a już go okrzyknięto Czasem apokalipsy i Helikopterem w ogniu XXI wieku. To wspomnienia autora, który w latach 2006/07 dowodził w/w plutonem w Afganistanie. Znakomite.

Odnośnik do komentarza

Haha świetna jest ta instrukcja obsługi dziecka i taka prawdziwa :) Ja też dam coś do poczytania, znalazłem w sieci ciekawy poradnik o aranżacji roślin w donicach http://www.obi.pl/pl/guides/garden-and-leisure/bedding-plants/potted-plants/_designing-with-potted-plants/index.html Żonka narzekała w tamtym roku, że tak łyso jest na tarasie to jej zrobię zielony taras :) U teściów widziałem jakieś donice to wezmę je a resztę donic dokupię.

Odnośnik do komentarza

Nawet jak ktoś już czytał to polecam powtórzyć "Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus.". A jeśli nie czytał, to obowiązkowo (aż dziw, że nie czytał a jeszcze żyje). To prawie jak instukcja uruchomienia Windows'a 7 64bit na ZX Spectrum,. Ale może tylko ja nie potrafię zastosować aktualizacji (codziennie jest ich cały pakiet, z czego połowa od razu nie działa).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...