Skocz do zawartości
Forum

Samotne mamusie i ciężarne


iwi_n

Rekomendowane odpowiedzi

Iwi radzę ostry dyżur w witkowicach - jeśli jeszcze jest takowy. Ostatnio syszałam że specjalistyczne ostre dyżury sa zniesione - nie wiem czy tyczy sie to tez okulistyki.
Normalnie dostać się do okulisty graniczy z cudem - chyba że prywatnie.
Ja mam krople i jak tylko widze co się dzieje to jej zakrapiam. Wiem też doskonal;e ze mała to ze żoka przynosi. Każdego roku jest to samo.
Czytałam na mamusiach że Twój synus chory - przeziebienie?
Ja się muszę do Ciebie usmiechnąc w zapomnianej sprawie ... sedesowej.

Odnośnik do komentarza

dobry wieczór :Uśmiech: ja w sprawie technicznej, proszę spójrzcie na postulat
http://parenting.pl/do-admina-i-moderatorow/280-brak-katalogu.html
i dajcie tam lub na GG nam znać co o tym sądzicie by tego typu wątki wrzucić do jednego nowego działu np. Kącik dla Mam
Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

witajcie dopiero od miesiąca jestem mamą i już zaczyna mnie łapać przemęczenie, Szymek jest zdrowy ale ma problemy z odbiciem po jedzeniu i zaczęły się kolki
pod koniec października złożyłam papiery na zasiłek rodzinny z dodatkami i becikowe
teraz tylko złożę pozew o alimenty, znajome mi doradzały żebym miała jednak sądownie ustalone bo nigdy nie wiadomo jak później będzie z płaceniem

Odnośnik do komentarza

Hej

z pracy właśnie wróciłam i patrzę co tam napisałyście :)

enik, iwi_n hellou :) mało nas coś tutaj, wszystkie mamuśki z N. wiedzą o tym forum ? chyba nie, prawda? może jakoś Je powiadomić, PW na N. czy coś? :D

Co do żłobka, to nic się nie ruszyło, bo ja pracuję teraz do końca tego miesiąca,
mam dość - naprawdę, jestem i fizycznie i psychicznie wykończona,
dawno tak paskudnie się nie czułam :(
Nie żebym biadoliła, narzekała, ale naprawdę ... masakra po prostu,
teraz rok jest jak tam pracuję - o rok za dużo, ile nerwów tam straciłam,
szkoda gadać ...

Odpocznę z miesiąc i znajdę "normalną" pracę, nie na nocki i na miejscu,
bez dojazdów, a co najważniejsze : legalną, a więc nie będę miała najmniejszego kłopotu
żeby małą do żłobka wtedy posłać :)

jus_ta ja na kolki niestety nic nie poradze,
bo nam się akurat "udało", Wiki była bezkolkowym dzieckiem,
ale wiele się naczytałam na forum jak mamy razem z dzieciaczkami swoimi płakały
z powodu tych kolek, nieprzespanych nocek, wczesnych poranków,
trzymaj się dzielnie Kochana!

http://lbyf.lilypie.com/bLKcp2.png
http://davf.daisypath.com/YNDmp2.png

Odnośnik do komentarza

Witam
na kolki kupiłam małemu herbatkę z kopru "Kopruś" a oprócz tego dla siebie mam herbatkę dla karmiących na zwiększenie laktacji (bo czasem zdarza się że nie mam pokarmu) z hippa z koprem i anyżem
dodatkowo też mam problem z ulewaniem i odbiciem po jedzeniu, czasem zdarza się, że po jedzeniu nie odbije mu się i kładę go a dopiero po godzinie wierci się i podnoszę go
mój Szymuś to prawdziwy łakomczuch, jak się budzi to często nie otwiera oczek tylko płacze, zdążę go przebrać i dopiero jak troszkę possie piersi to otwiera oczka :-)

Odnośnik do komentarza

jus_ta
Witam
na kolki kupiłam małemu herbatkę z kopru "Kopruś" a oprócz tego dla siebie mam herbatkę dla karmiących na zwiększenie laktacji (bo czasem zdarza się że nie mam pokarmu) z hippa z koprem i anyżem
dodatkowo też mam problem z ulewaniem i odbiciem po jedzeniu, czasem zdarza się, że po jedzeniu nie odbije mu się i kładę go a dopiero po godzinie wierci się i podnoszę go
mój Szymuś to prawdziwy łakomczuch, jak się budzi to często nie otwiera oczek tylko płacze, zdążę go przebrać i dopiero jak troszkę possie piersi to otwiera oczka :-)

Oby koleczki u Szymcia minęły, no i ulewanie kurcze,
Wiki czasami też się ulewało z tego co pamiętam :(

Dziewczyny, co nic nie piszecie? :D

http://lbyf.lilypie.com/bLKcp2.png
http://davf.daisypath.com/YNDmp2.png

Odnośnik do komentarza

jus_ta wiele jest szkół jeśli chodzi o herbate z koperku włoskiego. Są dzieci które po niej maja jeszcze większe wzdęcia a tym samym kolki. Ja dawałam krople espimisan lub esputikan (nie wiem jak się poprawnie to pisze). Chłopcy miewają częściej i dłużej kolki ma to ponoć związek z ich budową. Odbijanie jest wazne wiem po Małgosi że czasem to długo trwa, czasem trzeba dłużej poczekać. Ulewania pilnuj o tyle zeby się dziecko nie zadławiło. Jeśli to będzie bardzo duże ulewanie to warto o tym porozmawiać z lekarzem. Ja np bałam się że mała w nocy uleje i się zadławi dlatego cały materac łóżeczka miałam połozony pod lekkim skosem tak zeby dziecko miało głowę nieco wyżej.

Aniu ja zazwyczaj mało piszę - poprostu nie mam czasu, a czasem i nastroju.
W tej chwili mam mały rodzinny przejazd przez dom. Byłam przystankiem przed dalszą podrózą do Wrocławia. Przez to spałam o ostatanim czasie po 4 godziny. Dziś zaczynają wracać i chyba chwilke u mnie zabawią.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...