Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbyć się rozstępów po ciążach?


Rekomendowane odpowiedzi

z mężem uznaliśmy że nasze rodzina z 2 dzieci jest już kompletna, dlatego chcę doprowadzić swoje ciało do porządku po 2 ciążach. Najbardziej chodzi o brzuch, bo chciałabym pozbyć się rozstępów. Czy ktoś z Was ma sprawdzony sposób? Kosmetyczka mi radziła żeby znaleźć gabinet co usuwa je laserem Aton. Czy wiecie coś na ten temat? czy to pomoże? Doradźcie coś, bo wiem ze same kremy nie dadzą takiego efektu, jak oczekuję.

Odnośnik do komentarza
Gość Mama_34

Ten laser działa - robiłam taki zabieg w J&T Krzemińscy w Warszawie (na Marszałkowskiej są jeśli jesteś z Wawy). łącznie 10 zabiegów to było i rozstępy są mniej widoczne. ja do tego zaczęłam regularnie ćwiczyć, więc wszystko nabiera kształtu. :)

Odnośnik do komentarza

Aton powinien pomóc - kremy z mojego doświadczenia już mniej... Laser nie jest rozwiązaniem inwazyjnym, zabieg nei jest bolesny, a poza tym możesz normalnie funkcjonować po tym - co przy dzieciach w domu jest ogromnym plusem.

Odnośnik do komentarza
Gość Preibisz skindoctors

Prezent z okazji Dnia Matki! Nie tylko dla Mamy, ale również dla Ciebie!

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki spraw prezent ukochanej Mamie, a Preibisz skindoctors zadba również o Ciebie. Wykup voucher na zabieg dla Mamy o wartości minimum 200 zł, a otrzymasz od nas w PREZENCIE zabieg wart 200 zł.

http://www.preibisz.com/oferty-specjalne/dzien-mamy/

Odnośnik do komentarza
Gość Tatiana39

Jak dziewczyny wcześniej wspominały, jest naprawdę dużo zabiegów kosmetycznych, które pomogą zminimalizować widoczność rozstępów. Tutaj znajdziesz jakiś zabieg, który najbardziej odpowiadałby Ci - http://holisticclinic-krakow.pl/zabiegi/kosmetologia. Zwróć uwagę na zabieg Fala Uderzeniowa Storz. Moim zdaniem byłby on najlepszy dla Ciebie! :)

Odnośnik do komentarza

Warto poradzić się kosmetologa i może dobrać odpowiedni zabieg w zależności od potrzeb i możliwości. Dodatkowo, od początku ciąży stosowałam przeróżne specyfiki ujędrniające - od olejków, po kremy i balsamy. Ciężko podać konkretny złoty środek, ale na pewno regularne nawilżanie i odżywianie skóry, do tego dieta! Ja bardzo polubiłam się z Mustelą i ich olejkiem na rozstępy. Moim zdaniem dał widoczny efekt naciągnięcia i mniej widocznych rozstępów :D 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...