Skocz do zawartości
Forum

Jak zregenerować wątrobę?


Gość vianke

Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszej kolejności trzeba by było sprawdzić dlaczego wyszły takie wyniki. W moim przypadku okazało się po USG jamy brzusznej, że mam kamienie na woreczku żółciowym i wpływają one na pracę wątroby. Potwierdziły to badania krwi pod kątem wątroby właśnie. Kamienie nadal są , nie usunęłam ich jeszcze i wyniki wątrobowe nadal są kiepskie. Lekarz zalecił żebym brała Hepaslimin.

Odnośnik do komentarza

Ja też miałam problemy z wątrobą, bo niestety nie zawsze stosowałam leki osłonowe przy antybiotykoterapii. Po czasie zaczęłam odczuwać bóle brzucha, właśnie w okolicach wątroby. W końcu dałam się przekonać mamie, która ciągle powtarzała, że jak nie będę stosowała probiotyków, to ucierpi moja wątroba i kupiła mi Hepaslimin https://www.apteka-melissa.pl/produkt/hepaslimin-30-tabl,6103.html. Po około miesiącu bóle brzucha zniknęły i odtąd się nie pojawiły, dlatego w moim przypadku te tabletki okazały się skuteczne. Przy okazji regulują procesy trawienne, więc czuję się po nich jakby lżej. Rzadko to mówię, ale reklamy nie zawsze kłamią :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...