Skocz do zawartości
Forum

Modelowanie brzucha po ciąży (Gdańsk i okolice)


Gość arya34

Rekomendowane odpowiedzi

hej. Po jakim czasie zgubiłyscie brzuch ciązowy? Sama jestem już rok po porodzie , schudłam sporo, ważę nawet mniej niż przed ciążą ale jednak brzuch jest nadal spory i to psuje mi obraz samej siebie bo w stroju kąpielowym sie raczej nie pokażę.Czy ktoś z Was chodził może na zabiegi modelujące brzuch? Czy warto jest się wybrać? Może dacie namiary na kogoś z Gdańska, ewentualnie z Gdyni?

Odnośnik do komentarza

arya34, ja brzucha już nigdy nie będę mieć takiego jak sprzed pierwszej ciąży ;). Ale najbardziej na poprawę jego wyglądu pomagają po prostu... ćwiczenia na brzuszki. Sama dieta nie poprawi mięśni, ważne są też ćwiczenia. Ja zaczynałam od chyba 60 brzuszków, a potem co kilka dni zwiększałam ich ilość i np. po 2 tygodniach robiłam już chyba ich po ok. 150. Różnica w wyglądzie brzucha ogromna, ale po jakimś czasie opuściłam się w systematyczności ;). Na zabiegi modelujące też chodziłam, wykupiłam pakiet 10 masaży, ale nie dało to takiego efektu jak brzuszki. A niedługo znów zacznę chodzić na aerobik, więc ciało zacznie fajnie wyglądać :)

Odnośnik do komentarza

Zapisz się na konsultację w klinice doktora Michajłowskiego. Mają tam najnowocześniejszy sprzęt do modelowania w całym Trójmieście, poza tym taka konsultacja jest darmowa tak wiec możesz się chociazby wybrać i dopytać co Ci polecą i jaki koszt. Sama nie chodziłam tam na zabiegi na brzuch ale na pupę i jestem zadowolona.

Odnośnik do komentarza

Skóra zostaje, niestety. Ja robiłam brzuszki i biegam i generalnie mój mąż i starsze dziecko mówią że nie mam na co narzekać, ale...ale ani rozstępy nie znikną (mogą zblednąć tylko, usuniesz je laserowo chyba jedynie, na pewno nie kremami) ani skóra się jakoś bardzo nie wchłonie. Jasne, że im kto miał mniejszy brzuch i jest młodszy, tym lepiej to wygląda, ale to już nigdy nie będzie brzuch z przed ciąży.

Z tym że czy warto poddać się operacji? Jak dla mnie nie.

Odnośnik do komentarza

Ja na pupie równeiż trochę cellulitu mam ale nie mam takiego kompleksu na jej punkcie jak w przypadku brzucha, który jest flakowaty.I nie pomaga inc. Ani ćwiczenia, ani kremy, których przetestowałam juz naprawdę sporo. Jakie masz tam zabiegi, jesteś zadowolona ?

es_ze ja na operację na pewno nie pójdę ;/ Boję się

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...