Skocz do zawartości
Forum

Pielęgnacja dziecka


gawro

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, jak przedmówcy mówią. Naturalne kosmetyki są bardzo ważne dla pielęgnacji naszych pociech. Tutaj zwłaszcza należy pamiętać o takich, który mają bezpośredni kontakt ze skórą naszego dziecka. Pierwsze co przychodzi na myśl to mydła naturalne:

https://pajlo.pl/sklep/kosmetyki-naturalne/mydla-naturalne/

warto wybierać te ręcznie robione mydła w 100% z naturalnych składników. 

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie kosmetyki ze składników pochodzenia naturalnego to najlepszy wybór nie tylko dla dziecka, ale w ogóle dla każdego. Jeśli chodzi o pielęgnację mojej córci to stawiam na naturalne kosmetyki, które są przebadane i mogą być stosowane od 1 dnia życia (dla mnie to gwarancja bezpieczeństwa), właśnie dlatego wybrałam Mustelę i nie zamierzam jej zamieniać na nic innego. 

Odnośnik do komentarza

My używamy kosmetyków z eenymeeny 🙂 Są one przeznaczone zarówna dla mamy jak i bobaska, więc zamiast 10 kosmetyków wystarczą nam 4 ☺️ . W 100% naturalny skład bardzo delikatny dla skóry. Podobno można ich używać nawet u osób z atopowym zapaleniem skóry. My bardzo lubimy balsam sos - u mnie sprawdza się do smarowania podrażnionych brodawek, a u małej na odparzenia przy pieluszce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...