Skocz do zawartości
Forum

Ślub w ciąży


Gość Klaraa

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy w którym miesiącu jesteś.
Ja brałam ślub w 3m-cu. Zamiast wesela do rana zorganizowaliśmy uroczysty obiad z kolacją i było fantastycznie. Po wszystkim wyspaliśmy się ,rano mieliśmy sesję ślubną a potem wyjechaliśmy w podróż poślubną.
Wszystko zależy od tego jak się czujesz, o jakim weselu marzysz. A brzuszek ma tutaj najmniejsze znaczenie.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/23140

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, jak to jest brać ślub w ciąży, więc nie podzielę się doświadczeniem :) Ślub mam za sobą, ciąża na razie przede mną w bliżej nieokreślonej przyszłości ;) Mam jednak koleżanki, które brały ślub, będąc w ciąży. Większość z nich organizowała normalny ślub, zanim jeszcze było widać brzuszek pod suknią ślubną. Jedna tylko zdecydowała się na ślub cywilny, by po rozwiązaniu dopiero pomyśleć o ślubie kościelnym i większej imprezie weselnej. Myślę, że to indywidualna decyzja każdej z pań.

Odnośnik do komentarza

Z własnego doświadczenia nie wiem, bo w ciążę zaszłam po ślubie, ale podejrzewam, że to musi być ciężkie. Dwie koleżanki brały tak ślub, obie miały potem problemy. To kwestia indywidualna, ale ze ślubem, właściwie z weselem bardziej, wiąże się dużo stresu i pracy, więc jeśli myślisz o weselu i nieprzespanej nocy, to może być problematyczne. A najważniejsze by ten dzień nie był niczym przytłumiony, żadnymi zmartwieniami i niepokojami.

Odnośnik do komentarza

Siostra brała ślub w 4.miesiącu ciąży (nie była to ciąża bezproblemowa na początku, później już wszystko wzorcowo ); było wesele do 4.rano i było ok-miała sił więcej niż niejedna kobieta niebedaca w ciąży :)
Ja ślub mam przed sobą -też będzie taki z weselem; nie chciałam go brać będąc w ciąży (głównie względy finansowe). Teraz co prawda zastanawialiśmy się nad drugim maluszkiem przed naszym ślubem (sierpień ),ale póki co naciesze się siostrzenica, która urodzi się w kwietniu :)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...