Skocz do zawartości
Forum

Baby Shower


Gość Kaśka356

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio kumpeli na Baby Shower kupiłyśmy Projektor gwiazdek z Chicco, zależało nam na wielkofunkcyjnym urządzeniu, a to może działać jako lampka nocna, uspokajacz właśnie poprzez te wyświetlane gwiazdki, dodatkowo ma muzykę i odgłosy natury zainstalowane :) Zadowolona mama pisała do nas ostatnio że trafiłyśmy z prezentem, więc chyba było warto :D

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio byłam u koleżanki na baby shower, z dziewczynami kupiliśmy przyszłej mamie bransoletkę z perełką, która ma symbolizować dzieciątko, z piękną dedykacją. Chcieliśmy, żeby oprócz praktycznych rzeczy przyszła mama miała też coś dla siebie, żeby poczuła się piękna i miała pamiątkę taką , która zawsze może być przy niej i przypominać jej o najpiękniejszych chwilach ciąży i narodzinach dzieciątka. 
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Można zrzucić się w kilka i kupić coś konkretnego. Może podpytać przyszłą mamę. Jest teraz wiele propozycji na rynku od mata edukacyjnych dla dzieci, po Torby dla mam i do wózka jednocześnie. Może być też jakieś urządzenie do kuchni, którę będzie ją wspierać w karmieniu maluszka i całej też otoczce z wyparzaniem [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...