Skocz do zawartości
Forum

Perły piorące Perlux


Martek73

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również polecam kapsułki do prania Perlux ;)
Perlux Super Compact COLOR łączy w sobie najlepsze cechy proszków i żeli do prania, dzięki czemu jest niezawodny w walce z brudem i uporczywymi plamami na kolorowych ubraniach, zachowując przy tym ich intensywność
i chroniąc przez mechaceniem się. W ten sposób pranie jest skuteczne
i bezpieczne, jak nigdy dotąd. I to niezależnie od temperatury!

Perlux Super Compact WHITE to innowacyjne, super skoncentrowane perły piorące z proszkiem i żelem. Dzięki hybrydowej technologii, produkt łączy w sobie najlepsze cechy proszków i żeli do prania, dzięki czemu jest niezawodny w walce z plamami na białych ubraniach, jednocześnie chroniąc je przed szarzeniem. Nadaje parniu przyjemny, długotrwały zapach.

Odnośnik do komentarza

Ja również stosowałam perły do prania Perlux i jestem bardzo zadowolona z efektów. Pranie jest śnieżnobiałe i pięknie pachnie - cała pralnia była wypełniona zapachem Perluxa. Bardzo istotne jest dla mnie fakt, że perełki łączą w sobie i płyn i proszek, co bardzo ułatwia mi prania. Wrzucam perełkę i... piorę! Dziecinnie proste. Super właściwościami są te chroniące pralkę przed kamieniem, dzięki nim jestem spokojna o kondycję mojej pralki. Naprawdę polecam Perlux wszystkim, którzy cenią połączenie jakości, innowacyjności i skuteczności w działaniu!

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich forumowiczy!

Przyznam, że pranie zawsze było dla mnie przykrym obowiązkiem. Czynności związane z odmierzaniem proszku, dozowaniem płynu, poszukiwaniem idealnego proszku przysparzały mi nie lada problem. Od kiedy trafiłam na kapsułki Perlux pranie to czysta przyjemność. Wcześniej także stosowałam kapsułki konkurencyjnych marek, jednak nie były tak skuteczne jak Perlux. Bez problemu poradziły sobie z plamą po pomidorze na białym t-shircie. Co warto podkreślić - ubrania kolorowe zachowują żywy kolor. Kapsułki Perlux w porównaniu do innych konkurencyjnych firm rozpuszczają się bez problemu w temperaturze 40 stopni, nie zostawiając osadu na ubraniach. Nie muszę dolewać płynu do prania, ponieważ bez jego pomocy na ubraniach długo utrzymuje się świeży zapach. To niesamowite, że jedna mała kapsułka jest w stanie uporać się z 5 - cio kilogramowym praniem. Produkt ten polecam dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę, jakość i skuteczność.

Odnośnik do komentarza

Dzięki uprzejmości #Streetcom i #Perlux mogę brać udział w kampanii pereł piorących Perlux do koloru i do białego-za co bardzo serdecznie dziękuję:)
Jestem miło zaskoczona zawartością całej paczki jak również samym efektem prania.
Przetestowałam już oba warianty pereł i każda z nich zdała egzamin w moim domu.
Perły do białego uporały się z upartymi plamkami z którymi proszek sobie nie poradził. Białe pranie jest białe,pachnące- takie jakie powinno zostać na zawsze:)
Perła do koloru również uporała się ze wszystkimi plami trudnymi do usunięcia..Pozostawiła pranie pachnące i czyste:)
Dodatkowo napiszę,że perły Perlux w moim domu miały naprawdę trudne zadanie.Ubranka mojego prawie 4letniego synka zawsze musiałam namaczać i używać wybielacza, o płynu do płukania nie wspominając...Teraz mogę cieszyć się na nowo z ubranek synka, które na szczęście nie nadają się już tylko "po domu" :D...
Oba warianty pereł pięknie pachną, rozpuszczają się całkowicie-nie pozostawiając smug. Przy perłach nie muszę wrzucać dodatkowej tabletki z odkamieniaczem.... Z perłami nie muszę się martwić o stan mojego prania jak również o bęben pralki.... Zawierają mało miejsca a spełniają tyle funkcji- jestem bardzo,bardzo zadowolona!:)Perlux zamieszka w moim domu na stałe:)

monthly_2015_10/perly-piorace-perlux_37299.jpg

Odnośnik do komentarza

Powiem szczerze że pierwszy raz miałam do czynienia z kapsułkami do prania. Nigdy w sklepie nie pomyślałam o ich kupnie, zawsze trzymałam się tych samych produktów.
Dzięki kampanii Streetcom zostałam ambasadorką firmy Perlux.
W tym momencie jestem przekonana na 100% że nie wrócę już do tradycyjnej metody (proszek, płyn, zmiękczacze itp. itd)
Po pierwsze oszczędność czasu, wystarczy wyciągnąć perłę z opakowania w wrzucić do pralki, nie trzeba dozować ilości środków piorących.
Po drugie oszczędność pieniążków, policzyłam ile wydaję na wszystko co dodawałam do prania i na perłach jesteśmy dużo do przodu.
Po trzecie i to chyba jest najważniejsza kwestia alergie.
Moje dziecko może nie ma jakiś wielkich skłonności do alergii ale na początku miałam problem z doborem odpowiedniego produktu.
Przed pierwszym użyciem Pereł zastanawiałam się czy wyprać też ubrania synka, zaryzykowałam i się opłaciło. Zero jakichkolwiek reakcji alergicznych.
Mogę polecić Perły Piorące Perlux z czystym sumieniem.

Odnośnik do komentarza

ale nie polecacie ich chyba do prania ubranek maluszków? dla nich trzeba na początku coś delikatniejszego. Japolecam orzeczy piorące (kupuję na allegro), ale dla dziecka kupuję rożne środki raz jelp, raz lovele, raz froscha. Te kupuję przy okazji robienia inncy zakupów na happybabby.pl. Każda mam znajdzie swoją markę, bądź będzie testowala jak ja:)

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam te perły piorące. Nie tylko doskonale radzą sobie z plamami,ale pozostawiają świeży zapach i ogólnie jakby mają właściwości wybielające, co jest świetne podczas prania np. firan. Dodatkowym atutem jest fakt, że używanie ich jest mega oszczędne, więc argumenty typu "za drogo- nie opłaca mi się" mnie w ogóle nie przekonują. Przede wszystkim dokładnie wymierzona jest porcja środku piorącego a poza tym perła piorąca ma w sobie właściwości chroniące elementy grzejne pralki.

Zapraszam na mój blog:
Dzięgielowska.pl

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że nie dla niemowlaków, ale spokojnie radzą sobie z plamami przedszkolaka:) Moim zdaniem właśnie super pachną, pranie jest długo świeże, są tez łatwe w użyciu co przyspiesza pranie:) No i nie ma problemu z rozsypanym proszkiem, czy porozlewanym płynem. Dla mnie bardzo wygodne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...