Skocz do zawartości
Forum

Opinie o wkładkach ortopedycznych


Gość mama358

Rekomendowane odpowiedzi

moze przeczyta to mama ktora miala podobny problem, wiec bardzo proszę o opinie. Bedąc na bilansie 5 latka lekarz rodzinny stwierdzil u syna poczatek plaskostopia i lekka koslawosc kolan(dodam ze zaplata stopę do srodka), ortopeda zalecil cwiczenia i noszenie wkladek supinujacych i stad moje pytanie: jakie one powinny byc?? orientacyjenie w sklepie medycznym powiedziano mi ze przy plaskostopiu powinna byc pelota, widzialam tez "skrzydelka" przy pięcie lub na srodku stopy i prawde mowiąc nie mam pojecia które kupic. no i kwestia ceny... bo zaproponowano mi wkladke w przedziale 30-40 zl czy to nie za malo i czy to moze swiadczyc o slabej jakosci??

Odnośnik do komentarza

moja córa nosi wkładki bo koślawi kostki .. my mamy taki jakby podpiętek (za chwilę poszukam aby zdjęciem zobrazować) zapłaciłam ok 30 zł i nie mam zastrzeżeń do jakości .. no i pomaga przy regularnym noszeniu (wiadomo, że w nie każdy but wejdzie noga z taką dodatkową wkładką)
Dziwi mnie, że ortopeda nie powiedział dokładnie jaka to ma być wkładka skoro pod ta jedną nazwą są różne rodzaje.
My mamy coś takiego: http://www.orteo.pl/wkladki-ortopedyczne/kompleksowe-dzieciece-wkladki-ortopedyczne-korygujace-korytkowe-memo-pomaranczowe?gclid=CLDUotnt9ccCFQQNcwodenkBSg .. strona pierwsza lepsza jaka mi wyskoczyła.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...