Skocz do zawartości
Forum

Problem z brodawkami.


Gość Ola Domańska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ola Domańska

Cześć wam.
Urodziłam 22.01, jeszcze nie bylam na wizycie kontrolnej u ginekologa, mam dopiero 19.04. Otóż jeszcze w ciąży milak problem z brodawkami, schodziła mi skóra, swedzialy, ciezko bylo powstrzymać sie od 'drapania' choć to bylo raczej takie pocieranie by nie zrobic sobie krzywdy. Nie karmie piersią, laktacja mi juz zanikła metodami naturalnymi. No ale problem jest do dzis.. Nie mam wycieków z sutków od razu powiem ale całe brodawki mam mokre gdy je tylko podocieram bo nie wytrzymuje, tak swędzą. Czasem az krew sie pojawia z brodawek.. kompletnie nie umiem sobie poradzić. Dodam, ze gdy np 2 dni sie powstrzymam no to razem z wkładka laktacyjna to wszystko pozasycha i wyglada dobrze, to sie nie rozłazi poza obszar brodawki ani nic. No ale potem znowu rozdrapie i tragedia.. Niestety budzę sie w nocy w sytuacji ze drapie, nieświadomie. Każde dotknięcie sutka na czubku jest niesamowicie podniecające wiec ogolnie jest do dziwna sytuacja.. Powiedzcie czy znacie taki przypadek? Moze wiecie co powinnam zrobic..

Odnośnik do komentarza

anci83 : Aqua Gel - bardzo dobre opatrunki na drobne jak i te większe urazy. Śwetnie sprawdzają się także przy odparzeniach. Ja na brodawki stosowałam maść z lanoliną firmy Medela, niestety femina nie bardzo pomagała. Aqua gel oraz maść zakupiłam w sklepie blanca-baby.pl.
Aczkolwiek w tak uciążliwych przypadkach warto skonsultować się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...