Skocz do zawartości
Forum

Od kiedy z dzieckiem na pasterkę?


Ulla

Rekomendowane odpowiedzi

Gość joanna 19

Oj nie byłam od 12 lat bo tyle ma moja najstarsza. Zawsze cośsię działo albo choroba albo zmęczenie po albo dziecko małe . w tym roku miałam iść z najstarszą ale pojechaliśmy do rodziny . też mąż czasem chodzi
Pamiętam jak kiedy miałam 6-7 lat uparłam się żeby mnie mama wzięła, mama się zgodziła ale jak już się zaczęła msza to chciało mi się spać a mama mnie budziła że skoro chciałam to mam nie spać, podobno byłam jedynym małym dzieckiem a mama pewnie była obgadana. Tak więc od tamtej pory nie chodziłam az do 18stki.

Odnośnik do komentarza

Ja w tym roku wreszcie byłam całą rodzinką :) Tak na próbę, stwierdziłam, że najwyżej wrócimy wcześniej
Ale... mamy blisko (choć i tak pojechaliśmy autem) u nas kościół ogrzewany i jest specjalna pasterka dla dzieci o 22.00 i trwa niecałą godzinkę.
Adaś(4,5) pod koniec troszkę podsypiał tatusiowi na rękach, a Dawid(6,5) w pewnym momencie powiedział dość głośno do "zapoznanej na pasterce ;)" koleżanki obok, że "Rybka Mimi Mini to już na pewno śpi od dawna..." co wywołało ogólną wesołość.
Poza tym staliśmy 0,5 metra od żłóbka więc dzieciaki miały frajdę.
Po powrocie do domu byli tak rozbudzeni, że nie poszli spać tylko do 00,30 układali Lego od Mikołaja ( a ja gwoli ustępstwa świątecznego pozwoliłam), za to następnego dnia pospali aż do... ósmej.
Generalnie po pasterce chłopcy stwierdzili, że było fajnie i
pójdą jeszcze raz za rok.
Ale te święta (choć strasznie intensywne) należały do najbardziej udanych jakie pamiętam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70301.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-70299.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...