Skocz do zawartości
Forum

Gdzie na Mikołajki z dzieckiem


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, jak Wasze miejscowości przygotowują się do Mikołajek? Wpadają w sobotę, więc zapewne jest więcej ofert niż gdyby 6 grudnia wypadł np. w poniedziałek, macie już jakieś plany? A może ktoś z Waszych domowników przebiera się za Mikołaja? Ja z dzieciństwa pamiętam, że ciocia się przebierała i chodziła po kilku domach, to naprawdę bardzo miłe wspomnienie:)

Odnośnik do komentarza

Moja ma spotkanie z Mikołajem w przedszkolu. Poza tym nie lubi wszelkich przebierańców (mikołajów, klaunów itp) i w zeszłym roku przedszkolne spotkanie z Mikołajem spędziła u cioci na rękach. W tym roku twierdzi, że nie będzie się bać, ale o ile ją znam to co najwyżej krzywo popatrzy na Mikołaja i podejdzie na odległość kija to wszystko :DDD
Na żadne spotkania jej nie zabieram, bo po co ją stresować.
U nas tradycja jest taka, że święty podrzuca prezenty nocą i rano znajduje się je koło łóżka.

Odnośnik do komentarza

ha, wygląda właśnie, że jej się jednak trochę zmieniło. Dziś w przedszkolu był Mikołaj i mała mówi, że się nie bała, podeszła do niego i uśmiechała się :) I jeszcze pyta czy jutro do domu też Mikołaj przyjdzie. Ale powiedziałam jej, że Mikołaj ma dużo prezentów do rozdania i nie zawsze przychodzi w dzień, czasem podrzuca je w nocy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...