Skocz do zawartości
Forum

List do św.Mikołaja :)


k8i

Rekomendowane odpowiedzi

Witam miłe foremki :)

no właśnie....
a czy Wy napisałyście już list do świętego??
tak,tak..wiem,co napiszecie!przecież św.Mikołaj nie istnieje i nie ma co liczyć na łaskawość losu,że w końcu spełnią się nasze najskrytsze marzenia.
a może jednak warto napisać taki list do Tego czerwonego Pana z Laponii??może jakimś cudem przeczyta nasze parentingowe prośby?hmmm?co Wy na to?

ja z takich czysto przyziemnych spraw....chciałabym dostać podkład do twarzy Vichy aera teint(czy jakoś tak?).ew może być jakiś dobry balsam do ciała (np.Loreal).

no to kolej na Was..

zapraszam

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

hehe czyli tylko ja wyszłam na taką materialistkę:36_2_21: no trudno!!
oczywiście i ja pragnę zdrowia i szczęścia dla najbliższych (żeby nie zabrakło tego dobrego i dla nas w worku u świetego :))

moze nie jestem Mikołajem,ale życzę potrzebującym wszelkiego zdrówka i powodzenia (we wszystkich ważnych i błahych sprawach )

i czekam na kolejne listy ;)

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

ninnare
K8i - mnie tak na przemyslenia wzielo bo moja niunia tak slodko spala az w serduszku sie cieplutko robilo...
co do materialnych rzeczy - moze by tak ten watek pokazac naszym drugim polowkom...?
:36_15_6:
ja dzis dostalam od mojego "polowka" buty :DD
Zycze wam dziewczyny spelnienia wszystkiiich marzen!!!!
:36_3_19:


hehe mój połowinek już szuka tego wątku,ale nie liczę na prezent,gdyż już jeden dostałam wcześniej ;)
gratuluję butów:)

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

Ja święty Mikołaju, niechcę wiele..tylko wiecej zrozumienia od najblizszego mego serca osobie( niechodzi mi o Oliwke bo jest cudnym dzieckiem).

Skoro moge jeszczeo cos prosic to o zdrowie dla Niunki mojej i moich rodzicow.
Niezapomnij srobnac troche drowka dla mego K. ale on silny jest wiec wiecej zostaw dla innych.
Aha no i jeszcze Swięty MIkołaju, oby Kazda Forumowiczka była szczesliwą Matką, Żoną i Kochanka.

I daj im co chcą zeby sie usmiechnęły i zawsze takie były przez Kolejny ROK!

Aaaaaaaaaaaaaa
i jeszcze Tobie Swięty Zdrowia zebys za rok o nas pamietał:lol:

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

babeczqa
Ja święty Mikołaju, niechcę wiele..tylko wiecej zrozumienia od najblizszego mego serca osobie( niechodzi mi o Oliwke bo jest cudnym dzieckiem).

Skoro moge jeszczeo cos prosic to o zdrowie dla Niunki mojej i moich rodzicow.
Niezapomnij srobnac troche drowka dla mego K. ale on silny jest wiec wiecej zostaw dla innych.
Aha no i jeszcze Swięty MIkołaju, oby Kazda Forumowiczka była szczesliwą Matką, Żoną i Kochanka.

I daj im co chcą zeby sie usmiechnęły i zawsze takie były przez Kolejny ROK!

Aaaaaaaaaaaaaa
i jeszcze Tobie Swięty Zdrowia zebys za rok o nas pamietał:lol:

piękne życzenia i osobiście dziękuję :Śmiech:

:Kiss of love: :Kiss of love: :Kiss of love: :Kiss of love: :Kiss of love: :Kiss of love:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

babeczqa
słoneczny_blask
Myślałam że to dzieci mają pisać.
Teraz raczej nawet jak umieją to wycinają z gazetek z hipermarketów i innych "reklamówek" z zabawkami i przyklejają razem z cenami, żeby mikołaj sie nie pomylił. :oczko:
:8_2_96:



babeczqa
Ja święty Mikołaju, niechcę wiele..tylko wiecej zrozumienia od najblizszego mego serca osobie( niechodzi mi o Oliwke bo jest cudnym dzieckiem).

Skoro moge jeszczeo cos prosic to o zdrowie dla Niunki mojej i moich rodzicow.
Niezapomnij srobnac troche drowka dla mego K. ale on silny jest wiec wiecej zostaw dla innych.
Aha no i jeszcze Swięty MIkołaju, oby Kazda Forumowiczka była szczesliwą Matką, Żoną i Kochanka.

I daj im co chcą zeby sie usmiechnęły i zawsze takie były przez Kolejny ROK!

Aaaaaaaaaaaaaa
i jeszcze Tobie Swięty Zdrowia zebys za rok o nas pamietał:lol:


babeczqa-na szczęście moje dziecie jeszcze nieczytate i nie wycinate;)więc można pokombinować z prezentami.ale już niedługo sie zacznie;)
piękne życzenia dla rodziny i dla nas-Foremek :)

anulka-to może zamiast pieniędzy na naprawę auta,poproś o nowe;) ja poprsiłam i już mikołaj wysłal mi maila,że musze jeszcze trochę poczekać;)(patrz:kolejne 23 lata);)

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

Ja święty Mikołaju, niechcę wiele..tylko wiecej zrozumienia od najblizszego mego serca osobie

babeczqaDołączam się sie do tego życzenia, bo coś między moim M. i mną komunikacja kompletnie się zaburzyła.

I jeszcze proszę o dwa dni totalnego lenistwa i odpoczynku (chociaż to nie Mikołaj , ale jakiś inny święty jest od spraw beznadziejnych).

A z takich przyziemnych: dzień w spa, nowy samochód(bo w starym dzieci mi się nie mieszczą ), podkład, bo mi się kończy. I jak tak się zastanowię to jest kilka jeszcze rzeczy, a myślałam, że nic nie chcę. Tzn. kiedy się nad tym nie zastanawiałam.

no i niechby ktoś za mnie chociaż przez kilka dni zajął się gotowaniem, proszę, proszę, proszę

:angel_star:

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...