Skocz do zawartości
Forum

Jaki krem przeciw rozstępom?


Gość katee94

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w poczatkowej ciązy 6tydzień, zastanawiam sie jakiego kremu przeciw rozstępom używać.
W aptece usłyszałam ze na początku jest najlepsza oliwka ziajka... niestety jestem po niej tak tłusta ze szok! okropne uczucie + brudzi ubrania .... ;(
wolałabym jakiś krem ....
Zastanawiam się nad kupnem REVITOL STRECH MARK ?
co myslicie ?
a, moze macie jakiś inny krem godny polecenia ?

Odnośnik do komentarza

Katee94, bardzo chciałabym Ci pomóc, ale jedyne, co mogę Ci polecić, to pudełko z dystansem do siebie. Jak się jakieś pojawią, to pamiętaj, że to nie koniec świata.
Podobnie, jak Ulla nie wierzę, w te specyfiki, jak ktoś ma dostać rozstępy, to je będzie miał. A jak go natura chroni, to będzie do końca życia miał skórę nienaruszoną.
Ale jeżeli mam Ci polecić, coś mniej tłustego, a o ładnym zapachu i w rozsądnej cenie (często jest w promocji), to polecam pharmaceris. Zamiast przepłacać, lepiej sobie, albo dziecku kupić książkę. Tobie polecam Talko "dziecko dla początkujących" pośmiejesz się, przy okazji dziecko pobujasz ;) zdrowej i pięknej ciąży życzę!

Odnośnik do komentarza

ja zdecydowanie polecam PALMERS rewelacja !!!
są różne rodzaje ja kupowałam taki za ok.35zł bo sa tez drozsze, smruje sie nim tak od polowy ciąży i efekt zadowalający. wczesniej zsmarowałam sie oliwką dla dzieci i tragedia, wszystko tłuste, ciężko sprac efekt był nie przyjemny. jestem w 9 mc przytyłam ok. 15 kg gdzie poszło mi to praktycznie tylko w brzuszek bo dalej sie mieszcze w swoje ubrania przed ciąży i PALMERS robi swoje, smaruje sie do 5 razy dziennie i czasem więcej wiec polecam

Odnośnik do komentarza

Hej, ja w I ciąży stosowałam kremy a rozstępy i tak się pojawiły, choć niewielkie...
w II ciąży postawiłam na olejki i okazało się to strzałem w 10, kupiłam po prostu w drogerii olejek ekologiczny jojoba i migdałów, nie jakiś specjalny dla kobiet w ciąży, ale ekologiczny więc bezpieczny.
Sprawdza się super, jestem na końcówce ciąży a skóra wygląda bardzo dobrze, nie swędzi i ma ładny koloryt.
Nie polecam olejków i kremów na bazie parafiny ( mineral oil ), gdyż mogą wtórnie wysuszać skórę- znam to z własnego doświadczenia.
podobnie już dla meleństwa - unikać oliwek na bazie parafiny- bez problemu dostaniemy w zwykłym rossmannie.
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

W moim przypadku dużo mi pomagała zwykła oliwka nakładana kilka razy dziennie, do tego czesto też używałam kosmetyków przeznaczonych dla kobiet w ciaży właśnie na rozstępy: http://www.superkoszyk.pl/kosmetyki/pielegnacja-ciala/kosmetyki-dla-kobiet-w-ciazy.html ale przyznam szczerze, że zauważyłam, że to wszytsko zależy jednak od tego jaką mamy skórę, jednym zostaną duże rozstępy mimo dużej pielęgnacji i nawilżenia innym nie zostanie nic. Zdecydowanie będą mniejsze jak będziemy o to dbały.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...