Skocz do zawartości
Forum

Zakupy odzieżowe


Gość olkusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość olkusia

raczej takie połączenie luźnego ale bardziej eleganckiego stylu jeśli wiecie co mogę mieć na myśłi :) ważen żeby było wygodnie no i ceny nie za wysokie.... w sieciówkach jest albo drogo i musze czekać na wyprzedaże albo nic mi się nie podoba bo wszędzie wydaje mi się ze jest to samo...

Odnośnik do komentarza

Ja z reguły robię zakupy przez internet. w 5-10-15 często są fajne promocje, czasem smyk, ale mam też sprawdzonych sprzedawców na allegro. Nie lubię chodzić z dzieckiem i wybierać ciuchy, bo ona zaraz zobaczy jakieś zabawki i zakupy zamiast trwać godzinę, przeciągają się do trzech:) A jak sportowo- to decathlon- też z reguły przez internet

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny,
W nawiązaniu do tematu, chciałam Wam polecić sklep, który od niedawna znam i często odwiedzam zarówno w realu jak przez Internet. Pretty One - to polska marka odzieży damskiej. Powiem Wam, że jestem nią zachwycona! Dawno nie spotkałam sie z tak miłą obsługą w salonie firmowym oraz z profesjonalną obsługą sklepi internetowego. Brawo ! Sprzedawana przez Pretty One odzież jest najwyższej jakości. Gatunkowo świetna,wzory, kolory fasony i rozmiarówka - wszystko super! :) A jako mama dwójki dzieci figury modelki nie mam ale to nie problem bo jak wchodzisz do salonu to od razu wiesz, ze jesteś w dobrym miejscu dla siebie. :)

Odnośnik do komentarza

Zbliża się lato i chciałem jakąś fajną koszulkę z krótkim rękawem, ale w sklepach albo b.drogie, albo nijakie. Poszukałem w internecie - też są różne, ale spodobała mi się możliwość zamówienia koszulki zrobionej w/g własnego pomysłu - właściwie nie tyle samej koszulki co wzoru na niej umieszczonego. Każdy pewnie wolałby chodzić z czymś do lubi i mu się podoba niż kupić lub dostać coś całkiem gotowego ze sklepu. Więc wezmę się za zaprojektowanie własnego rysunku na swoją koszulkę, wyślę do do tego e-sklepu , i nie będę szukał gotowców. Chociaż gotowych też tam jest sporo. Ale ja wolę sam.

Odnośnik do komentarza
Gość sanderson

Ja bardzo lubię robić zakupy przez internet, bo zaoszczędzam dzięki temu sporo czasu. Wolę w wolne dni wyjechać gdzieś za miasto zamiast do centrum handlowego :) Mam swoje ulubione sklepy z których często kupuję i już jakoś tak się przyzwyczaiłam...
Ostatnio znalazłam super buty zimowe z North Face w bardzo niskiej cenie, mąż się ucieszył :D
Poza tym ubrania w jakichś sieciówkach tylko online, kosmetyki tez przez internet bo dużo taniej niż w drogeriach. Właściwie tylko zakupy spożywcze robimy normalnie w sklepie

monthly_2017_12/zakupy-odziezowe_63694.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...