Skocz do zawartości
Forum

Starania o drugie dziecko


Gość ewelina93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 2.5 roku temu urodziłam synka.W ciąży z nim miałam problemy gdyż miałam krwiaka w łożysku wielkości pudełka zapałek. Często byłam w szpitalu z powodu krwawienia ale ciąża zakończyła się sukcesem.W listopadzie a dokładnie 23 listopada poroniłam w 5tyg ciąży i było to poronienie zupełne. Ostatnią miesiączkę miałam 27 grudnia 2013r, teraz czekam za kolejną miesiączką a jej nadal brak. Cykle między @ miałam 28-30 dni.Zawsze regularnie. Dziś minął 5 dzień od spodziewanej miesiączki a tu jej brak. Ostatnie 2 dni bolały mnie jajniki tak jak przed @. Temperatury podwyższonej nie mam. Dziś dziwnie mi się zrobiło gdy stałam przy synku, taki lekki zawrót głowy ale zaraz przeszedł. Czy to może być ciąża? Boję się kolejnego rozczarowania bo lekarz kazał odczekać z kolejną ciążą ok 3 miesiące. Dodam że w stresie nie żyję.

Odnośnik do komentarza

ewelina przykro mi z powodu twoich przejść ale to nie może przekreślić twoich marzeń wydaje mi się że to może być ciąża lekarze na ogół po poronieniu każą czekać kilka miesięcy na kolejną ciąże ale znam nawet osobiście dziewczynę która krótko po poronieniu zaszła w ciąże i urodziła zdrowego synka, poczekaj jeszcze kilka dni i zrób test powinien potwierdzić ciążę lub jej brak powodzenia życzę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...