Skocz do zawartości
Forum

Prezent dla chrześniaka


Gość Basiakara

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, bardzo ciężko jest coś doradzić, bo to zależy od zainteresowań tego chłopca, jeśli lubi samochody, to myślę, że ten powinien mu się podobać. Najlepiej i najłatwiej byłoby się jakoś dyskretnie dowiedzieć, podpytać, czym się interesuje albo co by chciał dostać, niekoniecznie pod choinkę, na przykład na urodziny czy imieniny. Może wtedy będzie prościej mu coś kupić, bo sam podpowie, może zapytaj jego mamę. Ja tak robię, podpytuję mamę mojej chrześnicy i ona mi mówi. U nas jest prościej, bo moja chrześnica jest młodsza, ma 7 lat i pisze list do Mikołaja, z listu się dowiaduję, co by chciała.

Odnośnik do komentarza

Ja nie jestem pewna czy to nie za duży chłopiec na takie auto. Może lepiej płyta z ulubioną muzyką, książka dotycząca jego hobby czy zainteresowań, gra na pc czy PSP/x-boxa, bilety do kina, model samolotu do składania. Nie wiem jakim budżetem dysponujesz, ale wydaj mi się, że dzieciaki w tym wieku bardziej interesują smartfony niż zabawkowe samochodziki, chyba, że byłby to model kolekcjonerski, jeśli takowe zbiera.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...