Skocz do zawartości
Forum

Rana po cesarce nie chce się goić


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kobietki mam pytanie do was i prośbę o rady, bo wizyta u lekarza dopiero za dwa tygodnie a ja coraz gorzej się czuję. Czy może któraś z was miała podobnie, czy to normalne objawy???:
1-cc miałam 3,5 mca temu a do tej pory jak troszkę więcej porobię to sączy mi się krew z nacięcia
2- pięć tygodni temu dostałam pierwszą miesiączkę po porodzie i tak krwawię do dzis...
Do tego pobolewa mnie brzuch, raz mniej raz bardziej a to dość uciążliwe. Dodam że mam nadwagę i w ciąży miałam cukrzycę ciążową,która minęła po porodzie.
Już jeden lekarz mnie konsultował i stwierdził ze jesli nie mam gorączki to nic takiego i powinno przejść do pół roku po porodzie. Zaczęłam brać już pigułki antykoncepcyjne Novynette i może to przez nie?? Sama nie wiem, proszę doradźcie czy tak miała któraś z was?

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem powinnaś pójść do lekarza wcześniej, już. Mój lekarz mi powiedział, że jak będzie się coś sączyć z rany, powinnam się zgłosić na wizytę. Tym bardziej, że źle się czujesz. To krwawienie też długo trwa, a gorączka nie jest dobrym wyznacznikiem. U mnie nie było gorączki podczas zapalenia zatok, a wszyscy twierdzili, że powinna być, a zatoki miałam bardzo chore. Dopiero jeden lekarz powiedział, że może ta choroba przebiegać inaczej. I miał rację, dzięki niemu się wyleczyłam, bo nie zlekceważył tego, co powiedziałam. Życzę zdrówka i powodzenia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

pomijajac wizyte u lekarza warto zastosowac sekretmumio naturalny biostymulator ktory zalatwi problem w dwa do trzech dni.Sprawdzone juz wielokrotnie dzialanie tego 100% naturalnego preparatu pokazuje wielka sile medycyny naturalnej i jej wplyw na nasze zdrowie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...