Skocz do zawartości
Forum

Dzień Nauczyciela 2014


Margeritka

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie Marg poruszyłam ten temat na pogaduchach ale super ze założyłaś nowy wątek bo też jestem tego ciekawa ja u mojego syna w gimnazjum jestem skarbnikiem w trójce klasowej i na mnie spoczywa ten obowiązek mamy na takie okazje fundusz klasowy, oczywiście ja osobiście jestem za tym aby w tym czasie podziękować wszystkim którzy pracuj w oświacie nie tylko nauczycielom choćby jakimś małym drobiazgiem i tym razem postanowiłam zrobić takie słodkie bukiety z czekoladek

monthly_2013_10/dzien-nauczyciela-2014_4258.jpg

monthly_2013_10/dzien-nauczyciela-2014_4259.jpg

monthly_2013_10/dzien-nauczyciela-2014_4260.jpg

monthly_2013_10/dzien-nauczyciela-2014_4261.jpg

Odnośnik do komentarza

mambach
jaktam te prezenty? spisały się? ja napewno takim bukietem bym nie pogardziła:)

gdzieś mi ten watek zaginął dlatego dopiero teraz odpisuje
mambach tak zdaje mi się ze się podobały tzn takie były spostrzeżenia uczni którzy je wręczali i wychowawczyni która nad tym czuwała powiedziała że są bardzo ładne

Ula zgodzę się z tobą prace samodzielnie wykonane są super ale tylko do pewnego wieku w gimnazjum już na pewno coś takiego by nie przeszło

Odnośnik do komentarza

Margeritka
w gim też mogło by przejść, zależy po prostu od efektu wykonania i dobrego pomysłu przede wszystkim

no nie wiem moze masz do czynienia z innymi gimnazjalistami niż ja u nich to wszystko siarą sie nazywa nawet to ze w ogóle muszą coś dać nie specjalnie się im podoba a co dopiero jak mieliby to coś jeszcze sami zrobić

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...