Skocz do zawartości
Forum

Kołdra dla dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

A nie lepiej kupić od razu taką w "dorosłym" rozmiarze ?
Co do wypełnienia to odradzam puchowe, bo jeśli u małej nie daj boże pojawią się jakiekolwiek objawy alergii, to lekarze w pierwszej kolejności każą pozbyć się wszelkich puchów.

Odnośnik do komentarza

Polecam wkłady naturalne np. takie, te antyalergiczne to nic więcej jak zwykły poliester czyli plastik. Jeśli komuś zależy na antyalergicznej pościeli to radzę poszukać dobrych poszewek - ja wybrałam lniane bo len jest antyalergiczny i nie zbiera roztoczy, tutaj mają ładne lniane pościele - http://papillon-shop.pl/category/posciel-kolekcja-lniana?horizontal

Odnośnik do komentarza

Ja swoim pociechą zakupiłem kołdry w Zaczarowanej Sypialni. Materiał jest lekki i antyalergiczny, dlatego świetnie sprawdzi się zarówno dla dorosłych jak i dzieci w każdym wieku. Na stronie mają duży wybór, dzięki czemu można łatwo dopasować wymiary do zakupionych wcześniej kompletów pościeli.

Odnośnik do komentarza

Kołdry antyalergiczne z Zaczarowanej Sypialni świetnie mi się sprawdzają. Mam je od lat i nic się z nimi nie dzieje. Pierwsza partię zamówiłem dla siebie do sypialni, a na kolejna zdecydowałem się po miesiącu i trafiła do pokoju dziecięcego. Doskonały, lekki materiał. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...