Skocz do zawartości
Forum

Kursy dla matek z dziećmi


Mama.Weroniki

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.
Kiedyś słyszałam, że istnieją kursy dla matek z dziećmi. Ponąć są one darmowe i można otrzymać dyplom. Dziećmi zajmują się opiekunki, a matki przyuczają się na kursy. Niestety mało mam informacji na ten temat, a chciałabym ( jeśli coś takiego istnieje ) iść na kursy. Zrobić ze sobą coś innego niż tylko siedzenie w domu. A idzie oszaleć w domu zwłaszcza jak zima tuż, tuż. Jeśli macie jakieś info na ten temat, to proszę o podzielenie się ze mną.

http://www.suwaczki.com/tickers/jiqjllgig3h3icoi.png

http://s4.suwaczek.com/201207065176.png

Odnośnik do komentarza

słyszałam o zajęciach takich dl matek z dziećmi, po szkole rodzenia, mamy wracają z dziećmi na zajęcia, gimnastyka, masaże niemowlaków, dla starszych dzieci jest coś takiego jak przygotowywanie do przedszkola, że dziecko chodzi do przedszkola na godzinę dwa trzy razy w tygodniu i to chyba z mamą, może warto poszukać czegoś w necie, tu może coś będzie, powodzenia!

Odnośnik do komentarza

W poznaniu sa kursy dotowane przez unię, gdzie możesz przyjść z dzieckiem i sa tam opiekunki, lub dają ci kasę na wynajęcie opiekunki na te godziny. Ale są to kursy, na które musi Cie skierować Twój pracodawca o ile takowego masz.
W Poznaniu prowadzi to Szkoleniowiec:
SZKOLENIOWIEC POZNAN
w innych dużych miastach tez pewnie cos takiego jest.
Nie korzystałam, ale sie nad tym zastanawiam...

Odnośnik do komentarza

ida
W poznaniu sa kursy dotowane przez unię, gdzie możesz przyjść z dzieckiem i sa tam opiekunki, lub dają ci kasę na wynajęcie opiekunki na te godziny. Ale są to kursy, na które musi Cie skierować Twój pracodawca o ile takowego masz.
W Poznaniu prowadzi to Szkoleniowiec:
SZKOLENIOWIEC POZNAN
w innych dużych miastach tez pewnie cos takiego jest.
Nie korzystałam, ale sie nad tym zastanawiam...

fajne rozwiązanie, u mnie daleki wschód...

Odnośnik do komentarza

Margeritka, wpisałam w google: bezpłatne szkolenia EFS Lublin i proszę:
Bezpłatne kursy dla przedsiębiorców i ich pracowników w ramach projektu "Zdobądź kwalifikacje zawodowe"
choć nie wiem, czy zwracają koszty opieki nad dzieckiem, ale jak dobrze poszperasz to myślę, że możesz coś ciekawego znaleźć.Europejski Fundusz Społecznym ma naprawdę sporo fajnych projektów :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...