Skocz do zawartości
Forum

kiedy tata opiekuje się dzieckiem


Rekomendowane odpowiedzi

kiedy tata opiekuję się dzieckiem wtedy ja odsypiam góra 2h nockę ;jadę na zakupy;robię obiad; biorę kąpiel w piance ...

ZAWSZE mam ograniczony czas ze względu na karmienie piersią także góra 4h mnie nie ma np jak jestem na zakupach. niestety mąż ma pracę wyjazdową także pół roku jestem sama ,a pół roku z nim ,gdzie jak nie ma urlopu to jest w pracy tu w PL do godz 16 ,ale jak wraca też pomaga przy dzieciach i niie mam najmniejszych obaw kiiedy są razem ponieważ świetnie sobie radzi ze wszystkim

http://s6.suwaczek.com/200906061762.pnghttp://s6.suwaczek.com/201204141662.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0191959d1.png?2723
:Aniołek:08.07.11

Odnośnik do komentarza

Mój mąż też wyjazdowy, z tym że wraca czasami na weekendy i:
kiedy tata opiekuję się dzieckiem wtedy ja mam czas wyłącznie dla siebie...Mogę sobie na spokojnie wziąć kąpiel, pójść na babskie zakupy, poczytać i dłużej poplotkować przez telefon :-)
Nie muszę się śpieszyć z obiadem, na szybkiego sprzątać i doglądać bez przerwy co mój synuś takiego wyrabia :-)

Z tatą jest fajnie, tym bardziej, że bywa rzadko w domu...

syn - 18.06.2010
córka - 07.02.2013

Odnośnik do komentarza

Kiedy tata zajmuje sie dzieckiem ja:
biegnę na siłownie
biegnę na zakupy
śpię
gotuje obiad
siedzę na forum

Chyba czasy się zmieniły kiedy kobiety drżały o swoje pociechy.Pozwalamy facetom na wszytsko i oni lubią pomagać-oczywiście bez przesady,ale nie stronią od tego:36_2_25:
Cieszę się,że żyję w tych czasach:smile_move:

Aczkolwiek nie zmienia to faktu,że kiedy tata zajmuje się dzieckiem to Adaś zawsze ma pomimo umytej buzi gdzieś resztkę kaszki na buzi,czy w nosie.Nie zawiązane spodenki,czasami jakąś rzecz z plamką.Dzisiaj tata wrzucił sobie luzem pieluchę na zmiane w worek z zabawkami Adasia, "zapomniał" o kremie do pupy-ale to szczegół-i tak ich kocham:heart:

" Dziecko jest księg

Odnośnik do komentarza

Kiedy tata opiekuje się dzieckiem wtedy ja..........

1) pędzę na siłownię lub fitness
2) nadrabiam zaległości książkowe
3) spotykam się z koleżankami na ploty

A jestem wtedy o malucha 100% spokojna, bo wiem, że M. zajmie się Kubą tak samo dobrze, jak gdybym zrobiła to ja. Teraz wiadomo, jest już łatwiej, bo dziecko starsze, ale z niemowlakiem zostawiałam go z takim samym spokojem. Obsługi malucha uczyliśmy się razem, zupełnie sami, nigdy w niczym M. nie wyręczałam, więc czy Kubę trzeba było umyć, czy zmienić pieluchę czy uśpić, to tata sprawdzał się tu tak samo jak mama :)

Odnośnik do komentarza

Margeritka

kiedy tata opiekuje się dzieckiem wtedy ja..........

jestem super bardzo bizi* i nie przeszkadzac:P

w innych przypadkach,jak jestesmy obydwoje w domu,to zazwyczaj wspolnie sie dzieciarnia zajmujemy
wyjatkiem jest pora obiadowa,bo niestety M woli sie z dzieckami pobawic,niz w garach siedziec:/
on gotuje od wielkiego swieta,albo jak ma zachcianke na zupe:lol:

*w ostatnich 7 miesiacach byla to nauka,albo sie uczylam,albo bylam w szkole

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Kiedy tata opiekuje się dzieckiem wtedy ja..........

1) pędzę na siłownię lub fitness
2) nadrabiam zaległości książkowe
3) spotykam się z koleżankami na ploty

A jestem wtedy o malucha 100% spokojna, bo wiem, że M. zajmie się Kubą tak samo dobrze, jak gdybym zrobiła to ja. Teraz wiadomo, jest już łatwiej, bo dziecko starsze, ale z niemowlakiem zostawiałam go z takim samym spokojem. Obsługi malucha uczyliśmy się razem, zupełnie sami, nigdy w niczym M. nie wyręczałam, więc czy Kubę trzeba było umyć, czy zmienić pieluchę czy uśpić, to tata sprawdzał się tu tak samo jak mama :)

tylko "parującego cycuszka" brakowało prawda Daffodil?:oczko:

" Dziecko jest księg

Odnośnik do komentarza

Migotka5
Daffodil
Kiedy tata opiekuje się dzieckiem wtedy ja..........

1) pędzę na siłownię lub fitness
2) nadrabiam zaległości książkowe
3) spotykam się z koleżankami na ploty

A jestem wtedy o malucha 100% spokojna, bo wiem, że M. zajmie się Kubą tak samo dobrze, jak gdybym zrobiła to ja. Teraz wiadomo, jest już łatwiej, bo dziecko starsze, ale z niemowlakiem zostawiałam go z takim samym spokojem. Obsługi malucha uczyliśmy się razem, zupełnie sami, nigdy w niczym M. nie wyręczałam, więc czy Kubę trzeba było umyć, czy zmienić pieluchę czy uśpić, to tata sprawdzał się tu tak samo jak mama :)

tylko "parującego cycuszka" brakowało prawda Daffodil?:oczko:

Oj prawda, prawda :)
Ale to też się dało załatwić, bo na szczęście Kuba nie miał problemu ze zjedzeniem maminego mleka z butli, więc wystarczyło się przed wyjściem trochę pozabawiać z laktatorem he he :)

Odnośnik do komentarza

Migotka5
Kiedy tata zajmuje sie dzieckiem ja:
biegnę na siłownie
biegnę na zakupy
śpię
gotuje obiad
siedzę na forum

Chyba czasy się zmieniły kiedy kobiety drżały o swoje pociechy.Pozwalamy facetom na wszytsko i oni lubią pomagać-oczywiście bez przesady,ale nie stronią od tego:36_2_25:
Cieszę się,że żyję w tych czasach:smile_move:

Aczkolwiek nie zmienia to faktu,że kiedy tata zajmuje się dzieckiem to Adaś zawsze ma pomimo umytej buzi gdzieś resztkę kaszki na buzi,czy w nosie.Nie zawiązane spodenki,czasami jakąś rzecz z plamką.Dzisiaj tata wrzucił sobie luzem pieluchę na zmiane w worek z zabawkami Adasia, "zapomniał" o kremie do pupy-ale to szczegół-i tak ich kocham:heart:
w sumie to wesoło masz z nimi:D no dziś czasy się zmienily i to do tego stopnia, że jak wróciłam z zakupów, to zobaczyłam, ze mój dziadek spaceruje z Olą, eh piekny widok:36_1_1:

Odnośnik do komentarza

Migotka5

Aczkolwiek nie zmienia to faktu,że kiedy tata zajmuje się dzieckiem to Adaś zawsze ma pomimo umytej buzi gdzieś resztkę kaszki na buzi,czy w nosie.Nie zawiązane spodenki,czasami jakąś rzecz z plamką.Dzisiaj tata wrzucił sobie luzem pieluchę na zmiane w worek z zabawkami Adasia, "zapomniał" o kremie do pupy-ale to szczegół-i tak ich kocham:heart:

u mnie to jest tylko tajfun zabawkowy w domu:lol:

Odnośnik do komentarza

:36_8_2:

Helena
Migotka5

Aczkolwiek nie zmienia to faktu,że kiedy tata zajmuje się dzieckiem to Adaś zawsze ma pomimo umytej buzi gdzieś resztkę kaszki na buzi,czy w nosie.Nie zawiązane spodenki,czasami jakąś rzecz z plamką.Dzisiaj tata wrzucił sobie luzem pieluchę na zmiane w worek z zabawkami Adasia, "zapomniał" o kremie do pupy-ale to szczegół-i tak ich kocham:heart:

u mnie to jest tylko tajfun zabawkowy w domu:lol:

mój to kupil Oli dwie piłeczki, jedną bardziej dla niej, drugą bardziej dla siebie i ciagle powtarza, ze Ola cieszy się, jak on kopie piłeczkę, ale wiadomo kto tu ma więcej zabawy z tego...:36_1_73::smieszne:

Odnośnik do komentarza

Helena
Daffodil
Helena

*w ostatnich 7 miesiacach byla to nauka,albo sie uczylam,albo bylam w szkole

Mam nadzieję, że chociaż w trakcie wakacji uda Ci się trochę oddechu złapać...

zabralam sie za prawo jazdy:lol:

Jednym słowem aktywna z Ciebie kobietka :) Na odpoczynek nie masz czasu :)
Powodzenia na kursie i potem na egzaminie :)

Odnośnik do komentarza

asioczek84
Margeritka

mój dziadek spaceruje z Olą, eh piekny widok:36_1_1:


Też tak mamy..:) tylko spacery, to częściej z moją babcią Mały uskutecznia, a z moim dziadkiem, to znów najczęściej tańcuje..:)

szczerze mówić, to Ola Woli z babcią spacerować niz ze ze mną, bo ona ja zabiera do sąsiada na podwórko, zrywa owoce z drzewa od sąsiadów, więc ma więcej swowobdy

Odnośnik do komentarza

Blondi22
u mnie kiedy tata opiekuje sie dzieckiem to ja chodze na kurs prawka wczesniej do szkoly chodzilam jak kubuś byl niemowlakiem ;)

i świetnie sobie radza i kuba jest duuuuuuużo grzeczniejszy niż przy mnie i bardziej samodzielny hehe w końcu mamusie trzeba pomęczyc a tatusiowi dac luzy;)

Po prostu wyczuwa kto ma miększe serce :)

Odnośnik do komentarza

Margeritka
a pamiętacie, czy Wasi Tatusiowe zajmowali się Wami i co wtedy robiły Wasze mamy?

Ja pamiętam, że tata bardzo dużo bawił się ze mną i z moją siostrą. Zresztą moja mama do dzisiaj powtarza, że do zabawy zdecydowanie wolałyśmy tatę, bo bardziej na głowę sobie pozwalał włazić :)
Mama w tym czasie zajmowała się typowymi 'babskimi' sprawami, czyli gotowaniem i ogarnianiem domku :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...