Skocz do zawartości
Forum

Hobby Twojego faceta


Rekomendowane odpowiedzi

Zainteresowania moje i męża w większości się pokrywają. Oboje bardzo lubimy czytać. Mąż uwielbia góry, podobnie ja. Przełaziliśmy razem masę szlaków. Lubimy się ruszać, spacerować, jeździć na rowerze, jeździć na wycieczki, ogólnie być aktywnym. Mój mąż uwielbia siatkówkę. Kiedyś sam trochę grał (amatorsko), teraz lubi oglądać w telewizji. Ja akurat siatkówką też się troszeczkę interesuję więc oczywiście razem kibicujemy Polakom w czasie aktualnych Mistrzostw Świata. Jeśli czymś się nie interesowałam mąż starał się mnie w to wciągnąć. Tak było z nartami. Mój M. lubi jeździć na nartach, jeździ od najmłodszych lat, był moim pierwszym nauczycielem, dzięki niemu i ja jeżdżę. Myślę że w przyszłym roku, może za 2 postaramy się postawić na nartach naszą córeczkę. Ze sportów zimowych oboje lubimy skoki narciarskie. Trzy razy byliśmy na Pucharze Świata w Zakopanem kibicować Adamowi Małyszowi. Jedyne czego nie podzielam spośród mężowskich zainteresowań to jego upodobania do gry komputerowej "w wojnę". Denerwuje mnie gdy się tam loguje, odpiera jakieś ataki, uzbraja wojsko itp. Śmieję się z niego że zachowuje się jak taki duży dzieciak.

Odnośnik do komentarza

Stochowi i innym skoczkom też kibicujemy, ale teraz już tylko przed telewizorem. :-) Ostatni raz byliśmy na Skokach w Zakopanem w 2011 roku. Odkąd urodziły się dzieci nie mamy już takiej możliwości. Nawet dorosłym ciężko jest wystać te kilka godzin przy 10 stopniowym mrozie (a zdarzało się że było i -20 st.C.) Fakt, że sama atmosfera gorąca, ale dzieci bym tam nie zabrała. A jeździć musiałam się nauczyć, bo co miałam "chłopa"na całe weekendy samego puszczać w góry? Jak każda para chcieliśmy spędzać ze sobą jak najwięcej czasu. Poza tym to naprawdę fajne uczucie poczuć ten pęd wiatru na twarzy i adrenalinę, nacieszyć oko pięknymi górskimi krajobrazami.

Odnośnik do komentarza

kocurowa
Pasją mojego partnera jest wspinaczka, najchętniej spędzałby czas na ściance wspinaczkowej albo w górach - im wyższe tym lepsze ;)
Jestem jego totalnym przeciwieństwem bo góry przy mojej kondycji mogę co najwyżej namalować ;)

to rzeczywiście ma facet fantazję:) mój brat też lubi być w górze, tylko ze spadochronem lub w szybowcu, w każdym razie współczuję jego zonie (o ile się taka pojawi)

Odnośnik do komentarza

mój M. kiedyś zbierał znaczki ma chyba 4 klasery i nawet takie egzemplarze co są obecnie bardzo cenne
od dzieciństwa interesuje się komunikacją miejską - coś trochę jak logistyka w mieście, ilość taboru, rodzaje wozów
oczywiście w okresie wiosenno-letnim żużel (też chodzę z nim na wyścigi ale mnie to nadal nie fascynuje jak jego)

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

Nasze zainteresowania i hobby pokrywają się - może poza dwoma malutkimi wyjątkami: ja uwielbiam wszelkiego rodzaju gry komputerowe, czego Mąż nie rozumie, a za to woli góry od morza, czego ja akurat nie rozumiem. Niemniej powoli udaje nam się wzajemnie przekabacić i ja angażuję Męża w gry, a Mąż próbuje udowodnić mi, że górskie spacery też mogą być ekscytujące. :D
Poza tym oboje mamy to samo wykształcenie, to i te same zainteresowania (tematy do rozmowy), które wspólnie rozwijamy.

Aniołowa rodzinka pozdrawia!
http://www.suwaczki.com/tickers/wff2jw4z5sam6zal.png
http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwe6ydi0p526n8.png

Odnośnik do komentarza

Ja jestem facet i lubię projektować strony internetowe. Nie jestem informatykiem ani z wykształcenia, ani z wykonywanego zawodu, ale sam się tego uczę i lubię uzyskiwać różne ciekawe efekty. Ale w mojej rodzinie nikt więcej nie podziela tego zainteresowania. Robię to tylko wtedy gdy mam trochę czasu, bo to wymaga skupienia. Ale jest naprawdę ciekawe. Polecam. To wcale nie jest takie trudne.

Odnośnik do komentarza

Ciekawy
Ale jest naprawdę ciekawe. Polecam. To wcale nie jest takie trudne.

Oczywiście że nie jest trudne jeśli tylko chce się trochę człowiek douczyć i ogarnia pojęcia związane z tworzeniem stronek. :) Grafikę też sam robisz do stron czy tylko kodujesz? :)
Sama kiedyś kodowałam we współpracy z grafikiem, który projekty stron przygotowywał bo grafik ze mnie żaden. :D Bardzo satysfakcjonujące zajęcie ale też czasami żmudne i nudne kiedy to kilka godzin trzeba sobie posiedzieć przed monitorem bez ruchu by stronę poprawnie zakodować. :)

Mój narzeczony uwielbia grać w gry MMORPG i mogę śmiało powiedzieć że jest od nich uzależniony. W sumie na jednej z takich gier się poznaliśmy 7 lat temu więc podzielam jego pasję. Chociaż mi już przeszła ciągła chęć na siedzenie przy tego typu grach - szkoda mi czasu bo przy takich grach człowiek potrafi miesiącami siedzieć żeby coś osiągnąć.

https://www.suwaczki.com/tickers/thgfyx8ds56okvbm.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...