Skocz do zawartości
Forum

Gry komputerowe


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,
ja tez lubie tego typu gierki - z wyjatkiem Wiedzmina grywalam w to co Ty. Ale większy sentyment czuje do tych nieco starszych... z okresu mojej młodości :Oczko:

Moja ulubiona to od wieeeeeelu wieeeeeelu lat Heroas of Might and Magic 3. Bez dwóch zdań. No i chętnie powracam do klasyki Sierry - Cesarz Narodziny Państw Środka, Zeus Pan Olimpu ( łezka się kręci na wspomnienie Faraona czy pierwszego Cesara - szkoda że nie chcą odpalić się pod Vista :-( ).

Aaa, i dodam jeszcze Baldurs Gate 2 do listy!

Odnośnik do komentarza

To ja też napiszę....

Grywam jak mam czas ale wiadomo jak gry zjadają czas?!

Gram w simsy juz chyba od 6 lat... hehehe :sofunny:
tyle że zaczynałam od tych starych simsów... a teraz mam już numer 2... z wszystkimi dodatkami :P nie chwaląc się :D:D

apropo simów... słyszałam na oficjalnej stronie że w następnym roku doczekamy się The Sims 3!!!

Ogólnie lubię wszystkie gry które są typu symulacja. Jak RollerCoaster.
A tak że strategie... jak ktos powiedział Settlers... ohhhh ...

No i oczywiście jestem fanką MARIO :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza

SuzyMummy
To ja też napiszę....

Grywam jak mam czas ale wiadomo jak gry zjadają czas?!

Gram w simsy juz chyba od 6 lat... hehehe :sofunny:
tyle że zaczynałam od tych starych simsów... a teraz mam już numer 2... z wszystkimi dodatkami :P nie chwaląc się :D:D

apropo simów... słyszałam na oficjalnej stronie że w następnym roku doczekamy się The Sims 3!!!

Ogólnie lubię wszystkie gry które są typu symulacja. Jak RollerCoaster.
A tak że strategie... jak ktos powiedział Settlers... ohhhh ...

No i oczywiście jestem fanką MARIO :D:D:D:D

witam,witam...ja też zaczynałam od tych starych simsów,a potem jak mnie wciagnęły simsy2,to musiałam tak jak Ty dokupić każdy dodatek,teraz czekam na dodatek z IKEA,który wychodzi w przyszłym tygodniu:D:D:D

To prawda że w przyszłym roku wyjdą simsy3.I oczywiście nie moge się ich juz doczekac:happy:
Wydaje mi się,po obejrzeniu na oficjalnych stronach zwiastunów,że będzie podobna do gry online SecondLife,ale pewnie lepsza...

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny czy były byście tak miłe i wypisały jakie i ile dodatkow jest do 2-giej czesci??
(i jeśli to ma znaczenie w jakiej kolejności kupowac i instalowac żeby nie stracić zabawy - pamiętam że w jedynce kojelność niekótrych miała znaczenia, niektóre się pokrywały itp)

Ja od jakiegoś czasu zabieram się za kupno dwójeczki (grałam miesiącami w pierwszą część) ale co wejdę do sklepu i na półce zobaczę masę płytek z dodatkami nie bardzo wiem od czego zacząć kupowanie ... :-) pomóżcie, to może dołącze do grona graczy w SIMS2 :-)

Odnośnik do komentarza

Oj dużo tego jest:Psoty:

Są dwa rodzaje dodatków tzw.Expansion Pack,czyli takie które wprowadzają ważne zmiany do gry,i w tej chwili jest ich 7 oraz tzw.Stuff Pack,które dodają Ci np nowe meble,tapety,ubrania itp i już 26 czerwca(wychodzi nowa część)będzie ich 8.Jeśli się tym interesujesz to odsyłam Cię na oficjalną stronę Simsów http://thesims2.co.uk/ .Tam znajdziesz więcej informacji

Nie musisz mieć wszystkich części i nie ma znaczenia w jakiej kolejności je kupujesz.Ja gram dopiero od dwóch lat i kupowałam na początku niepokolei.Ważne tylko aby do każdej zainstolowanej części ściągnąć z internetu(najlepiej z którejś z oficjalnych stron) patch

Odnośnik do komentarza

nikita - dzieki za info o sims2 -z tego co widzę druga część ma dodatki na podobnej zasadzie jak jedynka. Może w końcu się skuszę i kupię... ;-)

co do symulacji budowy miast to ja preferuje te starsze gry, szczególnie wydane przez firmę Sierra - najbardziehj grywalne.
Zaczynałam od Ceasar II, potem był Faraon + dodatek następnie Cesarz- Narodziny Państw Srodka (właśnie go odgrzebalam i gram ponownie) a później Zeus Pan Olimpu.

Teraz planuję kupić Ceasar 4 - widziałam w Empiku za 19,9 z tej serii Extra Klasyka czy jakoś tak tyle tylko że przesłam na Vista i nie wiem czy mi gra pójdzie
Game InformationCaesar? IV lub oficjalna strona gry Caesar IV - Coming Fall 2006.

Poza tym z symulacji i budowy (ze starszych gierek) kapitalnie się grało w Tropico i Tropico 2, Zoo Tycon, Settlers itp.. Oj dużo tego jest.

Odnośnik do komentarza

gagawa
Słyszałam że dobra - miałam okazję spotkac się z właścicielem tej firmy (NC SOFT), też polecał :-).
To jest tylko online czy można grać także offline?

jezeli chodzi o Lineage'a to niestety tylko online:) ale to wlasnie jest najlepsze..poznalam tylu fajnych ludzi a do tego gra jest super....

nikit_a
Oj Sweethope zaciekawiłaś mnie tą grą,niesłyszałam o niej .Na razie jak mam troche wolnego czasu i nie jestem na forum,to gram w Simsy.Polecam,bo tam mozesz sie poczuc troche jak bóg(sorry za porównanie)

tu jest link do angileskiej strony...jakos polskiego servera znaesc fajnego nie potrafie Lineage II: The Chaotic Throne - Top Fantasy MMORPG by NCsoft ale jak wpiszesz sobie nazwe gry w youtube to cos znajdziesz
aco do Simsow to troszke mi sie znudzila ta gra...a mietolilam ja bardzo namietnie, szczegolnie rozmnazanie mnie pochlonelo:p zanim jeszcze sama zaszlam w ciaze:p:p:Psoty:
pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...