Skocz do zawartości
Forum

witam


Gość goska

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za odp.u ginekologa bylam (mam tez jedno dziecko) i mialam robione badania i byly ok i niewien czemu mam plamienia miedzimiesiączkami jak lekarz muwi ze on nic nie widzi i nic sie niedzieje,przepisal mi tylko clostilberg i tez nie widac efektów.

Odnośnik do komentarza

DO GOSI.
Mowisz,ze starasz sie o dzidziusia.Ja na Twoim miejscu zrobiła bym tak:w momencie plamien idz do lekarza.Popros ginekologa o USG.Upewnisz sie wowczas co jest przyczyna Twoich plamien.Jesli jest to własnie jajeczkowanie ,to na ekranie aparatu USG powinnas zobaczyc swoja komorke jajowa.Masz wowczas niezbity dowod,iz jestes płodna,a i sprawa plamien bedzie wyjasniona.

Odnośnik do komentarza

DO GOSI.
Mowisz,ze starasz sie o dzidziusia.Ja na Twoim miejscu zrobiła bym tak:w momencie plamien idz do lekarza.Popros ginekologa o USG.Upewnisz sie wowczas co jest przyczyna Twoich plamien.Jesli jest to własnie jajeczkowanie ,to na ekranie aparatu USG powinnas zobaczyc swoja komorke jajowa.Masz wowczas niezbity dowod,iz jestes płodna,a i sprawa plamien bedzie wyjasniona.

Odnośnik do komentarza

DO GOSI.
Mowisz,ze starasz sie o dzidziusia.Ja na Twoim miejscu zrobiła bym tak:w momencie plamien idz do lekarza.Popros ginekologa o USG.Upewnisz sie wowczas co jest przyczyna Twoich plamien.Jesli jest to własnie jajeczkowanie ,to na ekranie aparatu USG powinnas zobaczyc swoja komorke jajowa.Masz wowczas niezbity dowod,iz jestes płodna,a i sprawa plamien bedzie wyjasniona.POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza

Droga Gosiu.
Perfekcyjnie zdrowa kobieta ma około dziesiec razy owulacje w ciagu roku,a wiec nie co miesiac.Ty piszesz,iz plamisz co drugi cykl.No i bardzo dobrze ,to tez czesto.Twoje jajeczkowanie wystepuje co 2 miesiace.Musisz zaobserwowac,czy to krwawienie wystepuje około 14 dni do Twojej spodziewanej miesiaczki,gdyz druga faza cyklu jest zawsze stała i waha sie w granicach od 10 do 14 dni.Jesli lekarz stwierdzi owulacje,radze Ci niech Twoj prtner zbada sobie sperme,gdyz mała zawartosc plemnikow w spermie moze byc przyczyna braku ciazy przez 2 lata.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Droga annobukala my jz mamy jedno dziecko a co do moich cykli to sąbardzo nieregularne gdyz wystepujo co 35-40 dni i do tego moja @ byla wywoływana.Po urodzeniu pierwszego dziecka w 2005 roku lekarz polecil mi anty w zastrzyku dla karmiocej ale miałam tylko jeden zastrzyk (czerwiec 2005)i od tamtej pory nie stosowalam zadnej,a po nim nie mialam @ az do maja zeszlego roku czyli do wywolania.mysle ze to cos ze mno nie tak bo jedno dziecko jest i te miesiączki nie takie jak tzeba,ale moj partner tez zastanawia sie nad zbadaniem nasienia ze moze to on.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Czesc.
Przyznam Ci sie,iz ja nigdy nie stosowałam antykoncepcji,gdyz zle sie czułam po tabletkach.Mimo wszystko antykoncepcja zle wpływ na nasza płodnosc.Nie wiem moze to ten zastrzyk jest przyczyna Twoich problemow,ale nie wydaje mi sie.Choc wszystko jest mozliwe.Troche to dziwne,ze po nim przestałas miesiaczkowac . Szczerze mowiac nie interesuje sie antykoncepcja,wiec wiele nie moge pomoc Ci w tej kwestii.Moja rada poczytaj sobie na internecie o tym zastrzyku ,o jego wadach i zaletacho ,udaj sie do ginekologa,ktory Ci go przepisał i opowiedz mu o wszystkim.

Odnośnik do komentarza

przykro mi to stwierdzic ale bylam i ten ginekolog powiedzial ze to nie mozliwe i dlatego go zmieniłam i przyznam ze ten co teraz chodze jest o wiele lepszy i duzo pomugl,a dlamnie liczy sie to ze wywplal mi @ ale szczerze dziekuje za chec pomocy.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

prosze o rade bylam dzis u gin.i wszystko jest wporządku tylko zapraszał męża do siebie na badanie.napiszcie mi na czym to polega ?zaznacze ze u mnie nie ma zadnej kliniki leczenia niepłodnosci tylko sami ginekolodzy.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

bardzo zachecam cię do lektury wspaniałej książki:"warto zyc w zgodzie z naturą"włodzimierza fijałkowskiego a juz od dzisiaj mierz sobie temperature,połóż sobie termometr i kartke papieru milimetrowego pod łóżko i zawsze rano,przed wstaniem z łóżka zmierz sobie temperaturę,np ok 7 ,6 ,5,byle była to w miare ta sama pora rano przed wstaniem z łóżka.zmierz ja sobie w pochwie,po mniej wiecej miesiącu możesz ten wykres pokazac lekarzowi,zachęcam gorąco do lektury tej książki,tam jest więcej informacji,uwierz mi,ja to stosowałam i nie jest trudne,a juz cos bedziesz wiedziec

Odnośnik do komentarza

a czy lekarz zlecił zrobienie badań poziomu hormonów? może tutaj gdzieś jest przyczyna tego zaniku miesiączki

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/13948.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/14138.png

Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna.
Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa
od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.

Odnośnik do komentarza

drogie panie wkoncu poznalam przyczyne tego zaniku miesiaczki az 400 km od domu,znalazlam dobrego gin.w gdansku ktory zalecil badania prolaktyny ogulnej i po obciazeniu i to potwierdzilo jego przypuszczenia hiperprolaktyna czynnosciowa dostalam leki i za trzy miesiace moge starac sie o dzidzie (jesli prolaktyna spadnie).Polecam zrobienie tych badan paniom ktore starajo sie a nie mogo doczekac sie fasolki.prolaktyna ktora jest podniesiona nawet w malym stopniu moze uniemozliwiac zajscie w upragniona ciaze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...