Skocz do zawartości
Forum

Kiedy najwcześniej można poznać płeć dziecka na usg??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Mielismy wizyte u ginekolog w 13t4d i robila badanie dpochwowu ze wzgledu ze dzidzia byla zle ulozona i jak zrobila ukazaly sie nozki i cos tam pomiedzy;) pyta sie nas czy chcemy znac plec a my hmm tak ale spodziewamy sie dziewczynki a ona hmm ale ja tu widze pomiedzy nozkami cos;) ze niby chlopak! My zgasss na zdjeciu cis widac ale to jie przypomina jajekni penisa no alee( Pani doktor jest jedna z lepszych w miescie, diswiadczona , sprzet z bajeyszej polki) ok w 17 tygodniu idziemy na wizyte do innego lekarza i pyta czy chcemy znac plec a my ze nie wiecej wiemy a on dziewczynka;) no aleee jak...;) i mowimy ze bylismy u Pani x a on dobrze ja zna i nie dowierzal ze sie mogla tak pomylic!!! Nic czekamy na isg w 22 tyg i xobaczymy kto mial racjie;)

Odnośnik do komentarza

Marta247
Czy może któraś z Was robiła test na płeć dziecka ? Taki który robi się w domu . Nie mogę doczekać się USG a słyszałam że taki test istnieje.

Nie słyszałam o takim teście. Ale może jesteś blisko ok. 12tc., jeśli tak, to zobaczysz płeć dziecka. Oczywiście dużo zależy od sprzętu usg i umiejętności gina, ale jeśli dzidziuś ułoży się prawidłowo, to już wtedy można się dowiedzieć czy będzie synek czy córeczka :)

Odnośnik do komentarza

Jestem w 8 tyg. ciąży. Mieszkam w małej miejscowości w której jest gabinet gin ale sprzęt nie jest super mega i sam lekarz mi powiedział że nie wie czy będzie w stanie mi powiedzieć co w "brzusiu piszczy" . Więc moją jedyną nadzieją na poznanie płci maleństwa jest właśnie ten test , ma 90 % sprawdzalności - wydaje mi się że to dużo.

Odnośnik do komentarza
Gość monia8325

Ja juz widziałam w 12 tyg ciąży i mówił mi gin że juz bardzo dobrze widać , że pozniej jest już gorzej zobaczyć, moje znajome również wiedziały tak wcześnie jedna nawet w 10 tyg co sie potwierdziło w pozniejszym czasie . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hej. Ja obecnie 13t3d. Na USG byłam 10t6d i Pani doktor powiedziała że na 60% chłopak, potem 12t6d byłam na prenatalnych i gość powiedział, że wydaje mu się, że dziewczynka... Trochę się rozczarowałam, bo już się cieszyłam. Teraz stwierdziłam, że najlepiej poczekam do następnego USG w nadziei, że na prenatalnych się pomylił, ale skoro ma lepszy sprzęt, to pewnie mała szansa.

Odnośnik do komentarza
Gość Mama Maksymilianka

Witam :-) U mnie dopiero 9tyg :-) mamy już synka, chcielibyśmy drugiego syneczka ale co wyjdzie ...aby zdrowe :-) w pierwszej ciąży dowiedzielismy się ,ze synek dopiero w 38 tyg :D nie chciał pokazać co tam ma ..wstydniś :-)

Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że jednak to głównie kwestia sprzętu (dokładności usg), bo nawet u wczesnego płodu można bezbłędnie zobaczyć płeć. To, że dziecko "się kręci" to też nie jest przeszkodą, bo można zatrzymać zdjęcia w danym momencie ... U mnie zawsze było wiadomo od początku i nie zmieniło sęe to :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...