Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Nie wiem juz co mam myśleć . Rok temu jak zaczynałam starania o dzidziusiia zrobiłam badanie na przeciwciała igg różyczki - wynik - 144
W lutym (juz byłam 1,5 miesiaca w ciązy)powtorzyłam z innymi badaniami równiez to na różyczke . igg wyszły ok 2000 a igm ujemne.
Pan z laboratorium zadzwonił do mnie , żeby spytac czy w ostatnich miesiacach szczepiłam sie lub chorowałam na rózyczkę, bo mam dziwnie wysokie te przeciwciała igg.
Powtórzyłam badania po 3 tygodniach w poradni chorób zakaźnych na wolskiej w warszawie,i igg wyszły 211 a igm - nieokreślone (ale nie dodatnie). Pani z laboratorium na wolskiej powiedziała , że nie mam co sie martwic , bo skoro rok temu miałam przeciwciała w klasie igg to zarażenie jest niemożliwe. czy ma rację ?

Odnośnik do komentarza

A teraz po 3 tyg poszłam na wizyte do lekarza do medicover i tu lekarz radzi mi powtórzyc badania igg i igm, bo mówi ze skoro igm wyszly wątpliwe- nieokreślone , ale nie ujemne to moze trzeba to sprawdzic.
Ja juz nie wiem myslałam , ze mam to za sobą, a tu znów każą to robić.
Odnalazłam swoją karte szczepień i okazało sie w ze w 94 r mialam szczepionke na rózyczke, rok temu mialam na nia przeciwciala, a teraz kiedy jestem w ciazy to wychodzą jakies historie najpierw z podniesionymi igg , a potem z jakimis dziwnymi nieokreślnymi igm:(
Czy ktoś słyszał o podobnym przypadku?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...