Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie.Wlasnie zaczol mi sie 23 tydzien ciazy.Moj problem polega na tym ze moje nogi sa obolale i bardzo spuchniete,na poczatku puchly mi tylko wieczorami kiedy przychodzilam do domu z pracy,a teraz nawet jak wstaje to mam je dalej spuchniete.Boje sie ze moze zrobic mi sie zakrzepica,moja mama na to choruje.Dodam ze moja praca jest stojaca,caly czas na nogach musze byc.Jesli znacie jakies sposoby jak moge pozbyc sie tej opuchlizny to prosze pomozcie!

http://s2.suwaczek.com/20090414040116.png
http://www.suwaczek.pl/cache/8f18e5c269.png

Odnośnik do komentarza

ewelina190483
Witam bardzo serdecznie.Wlasnie zaczol mi sie 23 tydzien ciazy.Moj problem polega na tym ze moje nogi sa obolale i bardzo spuchniete,na poczatku puchly mi tylko wieczorami kiedy przychodzilam do domu z pracy,a teraz nawet jak wstaje to mam je dalej spuchniete.Boje sie ze moze zrobic mi sie zakrzepica,moja mama na to choruje.Dodam ze moja praca jest stojaca,caly czas na nogach musze byc.Jesli znacie jakies sposoby jak moge pozbyc sie tej opuchlizny to prosze pomozcie!

Na pewno powinnaś robić sobie regularne badania moczu (pod kątem białka) i mierzyć ciśnienie, bo za wysokie + białko + opuchlizna mogą być objawami zatrucia ciążowego. Ale pewnie o tym poinformował Cię już lekarz.
Co do radzenia sobie z opuchlizną polecam Balsam do nóg Perfecta Mama. Jest naprawdę rewelacyjny, tylko trzeba go stosować regularnie. Ja mam taki słomiany zapał i jak tylko widzę poprawę, to przestaje mi się chcieć i po paru dniach moje stopy wyglądają jakby miały eksplodować :leeee:
Balsam kosztuje 10-12 zł, a wygląda tak:

Jeśli masz sokowirówkę, to polecam soki warzywno owocowe z dodatkiem selera (działa moczopędnie). Po dużej szklance wieczorem, po usunięciu nagromadzonej wody z organizmu, rano zdarza mi się ważyć 1,5 kg mniej niż dzień wcześniej. Tak więc spore ilości się odkładają :lizak:

Odnośnik do komentarza
Gość Oktavia14

Jeśli masz jakiekolwiek problemy w ciąży to powiedz to swojemu lekarzowi , który prowadzi ciążę . Ja jestem w 26 tygodniu i od 2 miesięcy codziennie biorę zastrzyki w brzuch własnie na zakrzepicę . Nie lekceważ problemu tym bardziej że mama na to choruje. U mnie też zaczęło się niewinnie jeszcze w poprzedniej ciąży a teraz mam poważne problemy z żyłami

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...