Skocz do zawartości
Forum

Wybór wózka spacerówki


Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczyny .od paru dni rozgladam sie juz na powaznie za wozkiem gleboko spacerowym dla Julki bo na wiosne a nawet wczesniej bedzie mi potrzebna.mala juz siada i nie chce w gondoli lezec.a i ciasna sie robi.bardzo podobaja mi sie trzykolowce i wypatrzylam na allegro niemieckie wozki firmy hauck JEEP ROADSTER SL | Wózki | trzykołowe | Junior | WÓZKI-DZIECIĘCE.PL jest drogi okolo 350 zl.kosztuje.wiec cena przemawuia za no i wyglad jest spoko.ale w oko wpadl mi ostatnio w sklepie wozek ramatti tez trzykolowyi on podoba mi sie jeszcze bardziej niestety cena mnie zniecheca.nauczona doswiadczeniem wiem ze wozek spacerowka a w dodatku gleboka nie jest na dlugo i wiem ze szybko sie zjezdzaja one wiec moze nie ma co kupowac wozka za 800 zl bo u nas tyle ramatti kosztuje a tak wyglada Hurtownia Bajka :: WÓZEK SPACEROWY OPAL TRZYKOŁOWY o opinie moze ktoras sie podzieli doswiadczeniem.bede wdzieczna za porady bo juz mam metlik w glowie mozna oszalec z tym mnostwem wozkow i wez tu wybierz.....:nie_mam_pojecia:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...