Skocz do zawartości
Forum

Zapalenie ucha u dzieci


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny właśnie przechodzę pierwsze zapalenie ucha u mojej Oli, która ma trzy lata, wcześniej zdarzały się zapalenia oskrzeli, ale ucha jeszcze nie. Powiedzcie mi proszę, jakie leki dajecie dzieciom w tym czasie, macie jakieś domowe sprawdzone sposoby na to ucho? Na co w tym czasie uważać i przede wszystkim, czy to nawraca przy każdym przeziębieniu? Będę wdzięczna za każdą poradę.

Odnośnik do komentarza

Margeritko, niestety służę tylko szczątkami pamięci... najlepiej udaj się do Apteki. Farmaceuta na pewno Ci wszystko wyjaśni. Ja tylko pamiętam, że trzeba było ucho posmarować kremem, żeby nie poparzyć... Moja mama stosowała spirytus na watę, zawijała folią i to przykrywała czapką na kilka minut, ale tak robiła sobie. Dla dziecka wiem, że był jakiś olejek. Nie pamiętam nazwy. Marg, koniecznie udaj się do jakiegoś farmaceuty. Na pewno podpowie.
Przykro mi, że mała musi tak cierpieć, wiem, że to nieprzyjemne.

Odnośnik do komentarza

Marg tak jak nikawa pisze wygrzewaj ucho jeśli chodzi o preparaty farmakologiczne to tylko i wyłącznie są one na receptę myślę ze DICORTINEFF jest takim super lekiem który szybko zwalcza zapalenie ucha u dzieci ja bym na twoim miejscu w tym przypadku nie podawała na własna rękę żadnych dodatkowych kropli jeśli już stosujesz te od lekarza różnie to może być jak się połączy jedne z drugimi
zdrówka dla Oli

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...