Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza


Gość Andzelika31

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andzelika31

Hej wszystkim , mam bardzo ważną sprawę, w miniony piątek Kochałam się z chłopakiem, wszedł na początku we mnie bez zabezpieczenia dosłownia na kilka sekund, po czym wyszedł i Kochaliśmy się normalnie z prezerwatywą, w niedziele kochaliśmy się również, lecz od początku z zabezpieczeniem, 4 dni temu przypadał termin mojej owulacji, 4 Września przypada termin Mojego okresu, wczorajszej nocy odczuwałam ogromny ból lewego jajnika, ból był naprawde silny, było mi nie dobrze, w dzień ból się utrzymywał lecz jak wziełam mocną tabletke przeciwbolowa ból ustał, i jedynie jak naciskałam w to miejsce to mnie bolało, dzisiaj natomiast bólu nie odczuwam żadnego lecz jestem bardzo zmęczona a spałam 7 godzin, i stąd moje pytanie, czy jest mozliwosc żze zaszłam w ciążę ? Wczesniej Kochałam się 4 miesiące temu , a nawet 5 miesięcy temu, na początku miałam lekki stres związany z innymi badaniami, ale to nie jest związane z sprawami intymnymi, ten ból co może oznaczać ? Bardzo sięboje i stresuje bo nie wiem co to było, a w mojej głowie są różne myśli...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...