Skocz do zawartości
Forum

Śmigus-dyngus w tym roku


Rekomendowane odpowiedzi

u nas tylko dla dzieci, jak sama miałam mniej niż 10 lat, to obowiązkowa była butelka po płynie "ludwik" na piskanie:) pamiętam, jak dorośli też si oblewali, ale teraz zostało tylko dla dzieci:) i panny kiedyś też oblewali, teraz nie ma tu panien, tylko matki i żony, kiedyś oblewali też perfumami, to było coś okropnego i pod studnią mnie kiedyś zlali...to nie było fajne

Odnośnik do komentarza

Kiedyś to były zabawy, kurcze ja pamiętam, jak wręcz bałam się wyjść z domu, bo zaraz sąsiad z wiadrem mnie przywitał, ledwo się przebrałam a tutaj koledzy z klasy znowu oblewali, a potem już całą "bandą" szliśmy dalej, i aż dziwne że nie zachorowałam,
dzień ten wspominam jako świetną zabawę, dużo biegania, krzyków i pisków a teraz, cisza spokój, nawet 500zł mandatu można dostać nic chyba po prostu się starzeję :D

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

Mnie kiedyś mój kolega (obecnie mąż) wyniósł z kościoła, zostawił przed schodami, usunął się w bok, a mnie zlano z 8 wiader...
Później dziadek z moim kolegom (ten sam) zawieźli mnie do domu. Dwa dni suszyli po mnie siedzenie w aucie ;) do dziś mi tłumaczy, że on mnie wcale nie zlał, bo koledzy lali...
U nas zawsze było bardzo mokro.
Ostatnio zdecydowanie się to zmieniło. Synowi zapewniliśmy atrakcje, rano (6:30) z moją mamą przyszedł nas zlać, gdy byliśmy w łóżku, a po 7:00 mąż zabrał go do teściów, żeby ich zlał z pistoletu, którego dostał od nich. Musiał w końcu wypróbować ;)od nich jeszcze podjechali do kuzyna... Poranek był dość mokry. Ale po południu było już suchutko.
Rzeczywiście tez zwyczaj jakoś upada. Pamiętam, jak z sąsiadami się laliśmy. Zbierałam butelki po Ludwiku przez kilka tygodni ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...